Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehetek barnázással 6 hetes...

Mehetek barnázással 6 hetes babásan dolgozni?

Figyelt kérdés
Már az eleje óta barnázom kicsit, kaptam gyógyszereket és múlt héten itthon fogott az orvos. Holnap megyek uh-ra, szerintetek enged majd dolgozni? Szabad ilyenkor?
2013. jún. 26. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tuti nem enged dolgozni
2013. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az esetedben csak a dokid tudja megmondani, és függ attól is, milyen munkát végzel. Én csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani, nekem - bár én picit véreztem is - két hét vízszint volt az előírás, utána - amikor a leválás már megszűnt - mehettem vissza. De nagyban függ attól, nálad mi volt a barnázás oka.
2013. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Általában biztonsági okokból nem engednek. A barátnőmet 5 hétig tartották táppénzen, utána már minden oké volt, dolgozhatott.

Én is barnáztam már háromszor, egyszer rohantunk a dokihoz, kétszer az ügyeletre, szigorú fekvést írtak elő. Csak azért nem vagyok tp-en, mert a nagyobb gyerekkel még gyes-en vagyok.

Én nem kockáztatnék a helyedben, maradnék otthon a fenekemen.

2013. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem egy hetet kellett feküdnöm, rám bízta a doki. Nem kockáztattam
2013. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos én már több hete vagyok itthon. :( Mert beágyazódás környékén beteg lettem, hányás, hasmenés... Aztán meg jött a barnázás.

Köszönöm a válaszokat. Természetesen nekem is a baba az első, ha nem mehetek, hát nem megyek. ;)

2013. jún. 26. 19:00
 6/13 anonim ***** válasza:

6 hetesen barnáztam 4 napig, 3szor voltunk ügyeleten a 4 napban. Mindegyik doki elmondta, hogy a legtöbbet pihenéssel, fekvéssel tehetek a babáért. Nagyon akartuk a babát, régóta próbálkoztunk így a 12. hétig nagyon sokat feküdtem, pihentem. Én a helyedben maximálisan mindent megtennék a babóért. Nekem így volt nyugodt a lelkem.

22 hetes km

2013. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem a 20. hétig nem engedett, és utána is húzta a száját.
2013. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Örülök, hogy elmondtátok a szuper pozitiv tapasztalataitokat. Nagyon jó egészséget a babához Mindenkinek! :) Igaz ülô munkát végzek, de folyamatos beosztásban... Lehet jobb lenne itthon. De végig? :( Anyagi csôd és unalom...
2013. jún. 26. 19:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Én barnáztam a 10. hétig, és én semmit nem is kaptam rá, és végig dolgoztam is. A dokim egyáltalán nem esett kétségeb, fel sem merült, hogy otthon kéne maradnom...

De majd a dokid megmondja, úgy látom sok kérdésből, hogy nincs egy egységes protokoll erre a problémára, sokféleképpen járnak el az orvosok...

2013. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9. vagyok ismét.

Eszembe jutott mégis egy dolog, a szextől eltiltottak a 12. hétig, de ennyi...nem mintha mertem volna :)

2013. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!