Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén milyen...

Terhesség esetén milyen mértékű folyás az elfogadható?

Figyelt kérdés

30hetes terhes vagyok, és észrevettem egy ideje hogy elég sok folyásom van. olyan krémes állagú, de nem bűzös. tisztasági betétet szoktam használni.

ez normálisnak tekinthető? más is ilyen cipőben van?


2009. okt. 14. 13:12
 1/3 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy 30 hetes terhes vagyok.
2009. okt. 14. 13:15
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem normális,de ha zavar használj el egy doboz Canesten hüvelytablettát!Az majd rendbe tesz!
2009. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szagos, színes, akkor nincs vele semmi baj azon kívül, hogy kellemetlen. Nekem is vannak olyan napok, amikor 4-5 betétet is elhasználok, van, amikor csak 1-et(mert egyáltalán nincs)

Szerintem ennek nincsen általános mértéke. Mindenkinél más. Engem is zavar, de feleslegesen semmilyen kúpot nem használnék. Holnap megyek dokihoz, mondom majd neki, hogy vegyen le a biztonság kedvéért kenetet és nézzék meg. Eddig még nem találtak semmit. (igaz, még csak egyszer nézettem meg, mert nem volt azon kívül más tünetem, hogy sok volt a folyás)

2009. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!