Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is sokat csuklik a babája?

Tittiritty kérdése:

Másnak is sokat csuklik a babája?

Figyelt kérdés
Bár nem tudom, hogy soknak mondható-e az, hogy szinte mindennap előfordul, néha 2x is. Mitől lehet ez?
2009. okt. 14. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
a tüdeje készül fel a kinti életre azt mondják ami a legvicesebb az egészben a kicsi lányunk ittkint is annyit csuklik mint odabent :)
2009. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Már én is várom, hogy érezzem.
2009. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! AZ én kisfiam is rengeteget csuklott odabent, és még többet itt kint :-) Most 3 hónapos. Állítólag attól, hogy nekik még nem zár olyan jól a gyomorszájuk.
2009. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém menetrendszerűen napi 3x csuklott a 29. héttől, de most így a végefelé lustul és csak napi 1x csuklik.

38+6km

2009. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan édesek ezek a babók...nekem is csuklik - minden nap 3-szor és majdnem mindig ugyanabban az időben :)Múltkor apukájával egy időben kezdtek rá!!Olyan jót nevettem rajtuk :)Már most apja lánya:) 35 hetes
2009. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok!:-) Köszi a válaszokat. Mi most 32+4 hetesek vagyunk és imádom, amikor csuklik:-) elképzelem a kis testét, ahogy összerándul. Megnyugtattatok. Bár közben voltam 4D-n és megkérdeztem a dokit is.Azt mondja, hogy természetes és örüljek, mert így csak erősödik a tüdeje és a rekeszizma. Nekem kb 29. héten kezdte el, eleinte ritkábban. Nagyon édi, csak kicsit aggódtam, mert erről valahogy nem nagyon szoktak beszélni.

Boldog babavárást kívánok Nektek!

2009. okt. 14. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!