Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is sokat csuklik a babája?

Másnak is sokat csuklik a babája?

Figyelt kérdés
32hetes vagyok,de kb a 27.héttől érzem.(mármint a csuklást)Az elmult 3hétben rengeteget csuklik,már szinte van hogy minden nap.Eleinte "jót mosolyogtam"rajta,de most már rendesen sajnálom szegényt,mert van hogy 1órán keresztül csuklik...valamelyik nap még el is sírtam magam,hogy "nemtudok rajta segíteni",úgy sajnáltam..Rossz ez nekik bent?Mert magamról tudom hogy milyen idegsítő ha csuklok,még ha 10percet is,nemhogy 1órát...Már ez a "mindennapi program"nálunk,hogy a párom is odarakja a kezét,és érzi hogy csuklik...persze nevet rajta,de ő is sajnálja,mindig mondja hogy szegény fia...de csak nevet...:) :S Másnak is volt hogy ennyit csuklott?
2010. jún. 21. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ikerterhes voltam, mindkét babám sokat csuklott méhen belül és méhen kívül is :-). Ezt úgy értsd, hogy minden evés utáni büfit csuklás követett. Pontosan már nem emlékszem, de kb. 2-3 hónapos korukig így volt, aztán szinte egyik napról a másikra szűnt meg.

A gyerekorvos azt mondta, hogy az ok a rekeszizom gyengesége, amit az megerősödik, megszűnik a csuklás.

Én is nagyon sajnáltam Őket, de azt mondják és mindenhol azt is olvastam,hogy nekik ez nem rossz, nem úgy élik meg, mint mi, felnőttek.

2010. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is sokat csuklott bent is és kint is. amikor már megszületett jöttek a nagyik a jó kis ötletükkel hogy adjunk citromlevet. nem kell. olvastam több helyen is hogy őket ez nem zavarja csak a szülőket. nekem is kinőtte egy idő után
2010. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám is sokat csuklik,van,hogy egy nap többször is.31hetes km
2010. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Akkor kicsit megynugodtam hogy ők nem élik meg olyan rosszul ezt,csak mi:)Kint nemtudom mi lesz,megmarad e nála,remélem nem,mert akkor is sajnálni fogom.:)
2010. jún. 21. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Ne aggódj ha a pocidban csuklanak.Az csak jót jelent.Pontosabban azt jelenti,hogy próbálkozik a levegövétellel és ezért nyeli a magzatvizet és ezért csuklik.Szóval fejlett a tüdeje.Öket nem zavarja eggyáltalán mi meg örülhetünk,hogy szépen fejlödik.Csak semmi para.Enyém is napi 4x csuklik legalább 10-15 percig,és a doki szerint ez nagyon is jó.További boldog babavárást.(21 hós fiucska és 38 hetes pocakos fiucska anyukája)
2010. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is folyton csuklott a pocakban, és miután megszülett akkor is. Még a mai napig csuklós (két hetente tuti elkapja), pedig már 2 éves. Őket ez nem zavarja, a pocakban pláne, mert ahogy előttem is írták gyakorolnak, kint meg ha zavarja úgyis sírni kezd amitől elmúlik a csuklás. Az enyémet soha nem zavarta!
2010. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!