Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek...

Atina1983 kérdése:

Van olyan kismama akinek korábban született a babaája? Hány hétre? Bekellett fekünötök a kórházba? Köszönőm

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

35. vagy 36. héten született a fiam, nem volt egyetértés, 4 napot volt inkubátorban, biztonsági okokból, de majdnem végigérte.Ma 8 éves és semmi baja, egészséges, mint a makk, de úgy gondolom, kicsinek sem volt semmi kára a korábban születésből, max. többször volt felső légúti megbetegedése, azt meg már kinőtte.

Nem kellett befeküdnöm, mivel egyszer csak elfolyt a vizem, így aztán nem voltunk rá felkészülve, hogy hamarabb fog megindulni.

2013. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 36. hétre született a babám. Fájásaim voltak és mivel faros volt, a ctg-n meg lement a baba szívhangja 60ra ezért rohammelóba megcsászároztak. Nem feküdtem be elötte a kórházba. Utána simán odaadták a babát, szépen szopizott ezért rendesen 3 nap után hazajöttünk.
2013. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

37. héten szültem egészséges kislányom, normál súllyal, 9/10 apgar értékkel.

Én voltam bent egy hetet a 35. hét körül toxéma gyanúval, de ez csak elővigyázatosság volt, mindent rendben találtak szerencsére! A koraszülésnek valószínűleg a lepényem volt az oka, mert már nagyon elmeszesedett, pedig nem voltam dohányos környezetben egy másodpercet sem.

2013. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35. hétre toxémia miatt,nem feküdtem be,mert a bajok fokozatosan jöttek,és amikor már határeset voltam reggel bementünk,úgy találták h sürgősen császározni kell,délutánra kint volt ma már 4 éves kislányom.2 hétig voltunk bent
2013. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anita8401 ***** válasza:

Szia nekem 27 hétre született a fiam be nem kellett feküdnöm előtte mert sűrgősségi császárral született mivel teljesen elfolyt a magzatvìz :( .

De a jó hír,hogy jól van és teljesen egészséges itt szuszog a kiságyban :D .

2013. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

26. héten befektettek a kórházba, mert elkezdett nyílni a méhszájam. Antibiotikumokat kaptam, meg tüdőérlelőt, hogy ha megindulna a szülés, a baba felkészült legyen. De nem történt semmi, így hazakönyörögtem magam.

34+3 naposan született a kisfiam, egy hétig volt inkubárotban, még egy hétig a koraszülött osztály hízlaldájában, aztán hazavihettem. Szerencsére makk egészséges.

2013. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én most 25 hetes vok elkezdet nyílni a méhszájam az orvos azt mondta hogy ha a belső is kinyílik akkor kórház..most az értékém 1.5 110
2013. jún. 30. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!