Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy csináljátok, hogy nem...

Ti hogy csináljátok, hogy nem aggódtok?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, és végig rettegem az egész terhességemet. Pedig tudom, hogy se a babának se nekem nem jó. Még a 7 hét körül volt egy szeretkezés utáni néhány órás vérzésem, akkor duphastront kaptam, és azóta itthon vagyok, nem dolgozok. Ezen kívül semmi más baj nem volt, minden vérvételem, minden UH teljesen tökéletes. Én még is annyira félek, hogy korábban akar majd kijönni az én apróságom, hogy valami baja lesz. Félek attól is, hogy ha a férjemmel történik valami akkor már csak ez az egy baba marad nekem, és ha neki is baja lesz akkor egyedül maradok teljesen. Annyira szeretnék laza kismama lenni én is.

2013. jún. 27. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekelne :) Végigizgultam a terhességet, a szülés után múlt el csak teljesen.
2013. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy innentől kezdve egész életedben aggódni fogsz érte, most aggódsz, hogy minden ok legyen, a szülés előtt aggódsz, hogy a szülés rendben legyen, mikor megszületik aggódz, hogy legyen elég tejed, meg egy csomó mindenen, azután, hogy majd ne legyen allergiás más ételekre, ha nagyobbacska aggódsz majd az ovibaszoktatás miatt, majd az iskola miatt...és sorolhatnám.

Egy szó mint száz, jobb ha most leszoksz erről, mert innentől kezdve egy merő görcs lesz az egész életed.

NO PARA:)

2013. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, az előzővel nem értek egyet. Ahogy írtam is, nekem ez a szülésig tartott csak, addig viszont elég rémes volt. Próbáltam tudatosítani magamban, hogy nem kell izgulni, de nekem nem segített.
2013. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van. Eddig minden rendben volt, mégis rettegek. De rájöttem h azért mert rengeteg rossz dolgot olvasok a neten. Nagyon szeretném már a karjaimban tartani a kislányomat, de az idő annyira lassan telik, én szeptemberre várom. Minden apró kis fájásra, ami igazából nem is fájás, mert nem fáj, csak attól van mert változik a testem, egyből bepánikolok, h úúristen ezt még sosem éreztem vajon mi lehet ez. Akkor leszek nyugodt ha már egészségesen megszületik. 28 hkm.
2013. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy miért, de nem tudok aggódni. Egyszerűen bízom abban, ha már megfogant a baba annak ellenére, hogy meddőnek kiáltottak ki, akkor minden rendben lesz vele. Igazából időm sem lenne aggódni, mert dolgozok, lakást felújítok. Minden vizsgálatra elmegyek, vigyázok magamra, de ennél többet úgysem tudok tenni.
2013. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy teljesen fölöslegesen aggódok, mert elég majd akkor aggódni ha valóban baj van. Biztos az is közre játszik, hogy veszélyeztetett terhesként már nem dolgozok így nincs ami le foglaljon, és van időm a neten a sok sok rosszat olvasgatni. Talán valóban az lenne a megoldás ha még jobban lefoglalnám magam.
2013. jún. 28. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!