Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amnioszkópia után te is...

Amnioszkópia után te is görcsöltél?

Figyelt kérdés
Ma volt az első amnioszkópiám 39 hetes vagyok.Reggel volt a vizsgálat de azóta menszi szerűen görcsöl a hasam alja.Ez természetes?Elképzelhető hogy beindul tőle v.mi?

2013. jún. 27. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem görcsöltem csak barnáztam. Lehetséges hogy megindult:) Könnyű szülést!!!
2013. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy beindította a folyamatot! Kíváncsi vagyok, én is lassan megyek, 38 hetes vagyok. Írj majd, hogy mi lett! :)
2013. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mèg mindìg ugyanúgy görcsölök,barnàzni nem barnàzok.Hàt kìvàncsi leszek hogy beindùl e valami tôle. :-)
2013. jún. 27. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem görcsöltem, de miért csináltak már? Nálunk a betöltött 40. hétem csinálnal először.
2013. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmùltak a görcsök :-( Hàt azèrt csinàlta a dokim mert jövôhèten szabin lesz akkor tôltöm a 40.et ès így engedett el nyugodt szìvvel ha ô is làtja a magzatvizet.
2013. jún. 28. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Én másfél napig görcsöltem utána. 40 hetesen csinálták,41.héten szültem.
2013. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!