Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok, ma...

19 hetes terhes vagyok, ma egész nap olyan alhasi fájdalmam van mintha wc-re kellene mennem. Mitől van ez? Normális?

Figyelt kérdés
Nincs vérzésem, vagy más kellemetlen tünetem, de sehol nem találtam erről a fájdalomról, vagy inkább kellemetlen érzésről cikket.
2013. jún. 28. 03:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vizelési ingered volt? Vagy erős szúró fájdalom, esetleg görcsös? Pontosan milyen fájásról beszélünk? Ebben az időszakban normális ha néha vannak enyhe fájásaid, mivel a nyúlnak a méhszalagok, tágul a méhed. A vizelési inger is normális ilyenkor. Ha viszont erősen görcsölsz vagy éles, nem múló szúrást érzel azt ki kell vizsgálni. Jó jel viszont, hogy nincs vérzésed.
2013. jún. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem, ha ilyen fájdalmam volt, vettem be magnéziumot, kicsit lepihentem és általában elmúlt. Ha mégsem múlik el, akkor én inkább orvoshoz mennék, mert a nagyon erős görcs nem normális. Viszont ha elmúlik a magnéziumtól, akkor csak azért van, mert nyúlnak a szalagok, tágul a méhed, mint ahogy előttem írta a hozzászóló.

Boldog babavárást!

30+6 hkm

2013. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pont most akartam ezt a kérdést kiírni, mert nekem ma reggel pont ugyanez volt. Nem görcs, nem hasnyilalás, sem szúrás, egyáltalán nem mensiszerű! Tökéletesen ismerem ezt az érzést már régebb óta, mikor nem voltam terhes akkor is volt, mégpedig akkor ha már bocsánat tele van a belem, de nem tudok wc-ni. Most is gyakran, csak reggelente érzem mikor felkelek. Sztem az h űríteni kéne, és nem tudunk és ettől feszít a pocink + a baba is nyomhatja a beleinket. 28 hkm.
2013. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó pont teljesen jól megfogalmazta a problémámat. És a szelek jól működnek, és eddig az ürités is jól ment. akkor nem csak nekem van ilyen panaszom, és hogy ez akkor szinte normális. :)
2013. jún. 28. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális! Könnyű ételt egyél ma, igyál sokat és próbálj meg pihenni. Lehet, hogy emiatt a változékony idő miatt a baba is lejjebb költözött és nagyon nyom. A magnézium sem ártana!

Nyugi!

2013. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, szerencsére elmúlt... :)
2013. júl. 4. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!