Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 évesen második baba?

40 évesen második baba?

Figyelt kérdés
Olyan sok negatívumot olvastam most a neten, van itt anyuka saját tapasztalattal? De most érzem úgy, hogy szeretnék egy kistesót a kisfiamnak, őt 35 évesen szültem. Igaz veszélyeztetett voltam vele, de ő egészségesen született, okos és persze gyönyörű. Félek megbánnám, ha nem merném bevállalni. Írjatok!!! :)
2013. jún. 28. 23:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én simán bevállalnám! Sok sikert és boldogásgot!
2013. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
13-as és 15-ös,szívemből szóltatok. :)33 éves vagyok,és 3 és fél éve terveztük el a babát...azóta várjuk.Nem így terveztük de ezt osztotta az élet,de ezt valóban csak az értheti akinek ezért küzdeni kell.Bátorítalak kedves kérdező,amíg úgy érzed hogy boldog lennél ettől vállald,nagyon sok szerencsét és boldogságot kívánok hozzá! :)
2013. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 leszek, amikor az 1. megszületik, és nem jódolgomban vártam eddig.

Sokan írták, hogy mi lesz 10-20 év múlva. Igen, benne van a pakliban, de legalább később nem marad egyikük sem egyedül, lesz egy testvére, ha a szülők elmennek... Úgy azért könnyebb.

2013. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo a szitu, most szultem 36 evesen az elso kislanyomat. Igy jott ossze, es igy tokeletes. :) Fiatalosak, egeszsegesek vagyunk, de azert sokat agyaltunk, vajon fel tudjuk-e nevelni Picurt. Es eleinte nem akartam masodikat - a korunk miatt - de most mar igen. Nekunk lenne meg egy csodank, ok pedig foghatnak egymas kezet, ha a szulokkel tortenne vmi. Szoval igen. :)
2013. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kortól függ, hanem attól, hogy érzed magad a bőrödben. Én 34 évesen szültem az elsőt, most 36 vagyok, és várom a másodikat. Ha újra kezdhetném, én sokkal korábban szülném mindkettőt, de leginkább azért, mert én sajnos korántsem érzem magam fittnek. El vagyok hízva, soha nem sportoltam, így nagyon nehezen viselem a terheséget. Húszonévesen könnyebb lett volna nekem. Ha Te fitt vagy 40 évesen, akkor miért ne???
2013. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megmondom kicsit félve olvastam, hogy ki mit fog válaszolni. :) Valóban az is megfordult a fejemben, ha majd a kisfiunk is felnő, akkor ki lesz neki, aki "foghatja" a kezét. Az én anyukámék 3-an vannak, sosem voltak "jó" testvérek, de most már hogy 65-72 között vannak (hárman) és már ugye a szüleik nem élnek, mégis összekovácsolódtak, ketten egyedülállók is, szóval kire, ha nem a testvérére számítson az ember.
2013. jún. 30. 14:42
 27/29 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok és úgy érzem már igy is öreg leszek a szüléshez mikor a klinikán ott ül asok huszonéves én meg 30 évesen vagy később fogok ott ülni olyan égő lesz:((
2013. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Érdekelne,végül hogyan alakukt a sorsotok?Hogy érzed most magad?Én most hasonló cipőben járok.A kisfiamra sokáig várnunk kellett,37 évesen szültem végül.Kisfiam elég nehéz természet,nehezen kezd beszélni is,de most kezdem érezni,hogy talan ha megindul a beszéd,en is bevállalnék meg egy terhességet.De komoly kihívásnak élem meg nind fizikai mind lelki téren.Bár hiszek benne,hogy nagy idafigyeléssel,segítséggel és rendszeres edzéssel talán athidalható az első pár év.Én mindig is 2 gyereket szerettem volna,hiányérzetem van,nehezen fogadom el hogy csak egy gyermekem van.De negezen döntök.Azt hiszem ha a kisfiam könnyebb természet lett volna,már döntöttem volna.De tudom,később ő is úgy érezné,jól döntöttem.
2022. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
28-as vagyok.Azt elfelejtettem írni,hogy a babóm most 2 éves és meg 39,5.
2022. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!