Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babavárók! Ti hol veszite...

Első babavárók! Ti hol veszitek és viszonylag normális áron a következő dolgokat?

Figyelt kérdés

vízhőmérő, szobahőmérő, orrszívó porszívó, kerek végű körömolló, hajkefe, üvegmosó kefe, mellszívó, anyatejtároló doboz, cumi, cumisüveg, etetőcumi, játszócumi. Sterilizáló?

most hirtelen ennyi jutott eszembe



2013. jún. 29. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem ezt mindd.
2013. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ezek közül semelyik sem egy nagy tétel :)

Mi ezeket a Brendonba vettük, az van legközelebb :P

2013. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az elefáni bababoltban vettük, webáruházban. Házhoz hozták. Nincs autónk, így a nagyobb méretű tárgyakat is ott vettük. Egyben kihozták.
2013. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

vízhőmérő: tesco-ban potom áron

szobahőmérő: amúgy is volt már

orrsziporszi: gyógyszertárban, nem volt drága és ajándék orrsprray-t is kaptunk hozzá

ollócska: na ezt örököltük, de nem tudtam használni :), úgyhogy azzal nyírtam nekik amivel magamnak is

hajkefe: talán dm-ben vagy másik drogáriában, de kb másfél évig nem is kellett, mert minimális hajuk volt.

üvegmosó kefe: háztartási boltban fillérekért, fogyóeszköz volt nálunk

mellszívó: avent-es szettet vettem, ehhez volt egy csomó tejtároló kis flakon is, nagyon szerettem, mert a szívó kompatibilis volt a tárolókhoz, meg a cumisüvegekhez is.

etetőcumi: elsőnél a mam vált be, másodiknál az avent, dm-ben vettem meg őket, ha éppen kopott és cserélni kellett, de a szetthez is volt eleve pár db

játszócumi: nekünk a mam vált be bár csak a nagyobbom cumizott. dm-ben vettem

sterilizáló: mikrósat akartam ,aztán kiderült, hogy az nem fér be az őskövület régi kicsi mikrónkba, úgyhogy végül elektromosat vettem, noname nemmárkás, de nem bántam meg, valami 3000 ft volt és tökéletesen kiszolgált minket is, meg a két kis unokatesót, aztán baráti körbe is továbbadtuk még...

2013. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a Brendonban és az Auchanban vásároltam be mindent, ami kell.

2 hós baba anyukája

2013. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is az auchanban vettem a kisebb dolgokat. A mellszívót és a cumisüvegeket pedig a brendonban.
2013. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vízhőmérő: Nem vettem, nem ajánlották, mert állítólag tök fölösleges lesz. Lassan mutatja a hőmérsékletet.

Szobahőmérő: Szerintem, majd beugrunk érte az IKEA-ba.

Orrszívó: DM

Kerek végű körömolló, hajkefe: Kangaboo

Üvegmosó: DM

Mellszívó: (ezt kapok, de egyébként netről rendeltem volna)

Anyatejtároló+cumisüveg+játszócumi: Kangaboo-ban egy pakkban vettem

Sterilizáló: Netről rendeltem volna, de kapjuk

2013. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

vízhőmérő: nem kellett. A vízbe beledugom a könyököm, ha kellemes, akkor jó. (4 gyerekem van, és nem forráztam le őket).


Szobahőmérő: nem kellett. Bár van egy digitális, de az gyerektől függetlenül van.


Orrszívó: bármelyik bababoltban, tescóban 2000 Ft.


Körömolló: Müller, 600 Ft, hajkefe szintén


Üvegmosó kefe: Tescó 800 FT


anyatejtároló doboz helyett zacskó, Rossmann 2000 FT, de jó sok volt benne


cumi, cumisüveg: tök mindegy, 1000-2000 Ft-ból kijön


Sterilizáló nincs, beledobom a fazékba, 10 perc alatt ki is főzöm.

2013. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, mellszívó: orvosi volt, 10.000 Ft, Madela kézi
2013. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi webshop-ból rendeltünk mindent, olcsóbban kijöttünk mintha bementünk volna bármelyik bababoltba.
2013. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!