Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan állíthatnám le azokat...

Hogyan állíthatnám le azokat a "beszólásokat", amik a pocim méretére irányulnak? Nagyon kellemetlenül érzem miatta magam, és nem érzem magam egy kicsit sem szépnek, már a szexhez sincs kedvem.

Figyelt kérdés
Elsősorban a kolléganőim és pár rokonon folyton azzal jön, hogy hatalmas a hasam, biztos ikreket várok, sőt volt aki megkérdezte, hogy nah egy hónap múlva szülsz? (24 hetes terhes vagyok). Én nem gondoltam volna, hogy túl nagy lennék, összesen vagyok 60 kg, 6 kg-t szedtem eddig fel, és habár tényleg van pocakom, nem éreztem azt, hogy annyira hatalmas lenne. Az orvosom szerint semmi gond nincs, nagyjából ekkorának kell lennie a hasamnak, csak nagyon vékony voltam előtte, és ahogyan csúcsosan nő, nagyon meglátszik. A védőnőm szerint ez alkat kérdés, nekem "nem terül" úgy el, így ezért tűnik nagynak. De én már nagyon elkeseredtem, olyan csúnyának érzem magam, hogy minden nap azzal kezdődik a munkahelyemen a reggel, hogy elcsodálkoznak rajta (a sosem szült kolléganőim), hogy jaj már megint híztál, megint nőtt a hasad. A férjemnek viszont tetszek, kíván, de én nekem nincs kedvem lefeküdni vele, mert végig azon jár az eszem, hogy egy bálnával kell szegénynek együtt lenni, hiszen minden kolléganőm, ismerősöm megmondta, hogy hatalmas hasam van.
2013. jún. 30. 12:16
1 2
 1/15 kabymaci ***** válasza:
100%
Jaj ne foglalkozz velük tuti nagyon szép vagy élvezd ki :) nekem meg nincs is igazi terhes pocakom mert elotte kövér voltam a hasam 2 részre volt vágva és egyáltalán nem érdekel ki mit mond :)
2013. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom,milyen érzés! 28hetes vagyok, kisfiút várok, és piszkosul hegyes a hasam. Én kaptam már olyan beszólást, hogy mindjárt legurulok a dombon, meg lassan négykézláb fogok közlekedni, meg a zöldséges közölte, hogy szerinte bármelyik pillanatban szülhetek... Nem izgat! 4kg-ot fogytam eddig, csak a hasam meg a mellem nő. Engem nem érdekelnek, főleg, hogy olyan mondja, aki olyan kövér, mintha 10 hónapos terhes lenne.
2013. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kíváncsicska ***** válasza:
86%

Ne foglalkozz velük.Légy büszke arra hogy babát vársz.Neked genetikailag nagyobb poci adódott.Ezzel nem tudsz mit tenni.Hidd el a másik véglet sem jó ami én voltam.A 7. hónapig nem látszott rajtam egyértelműen, hogy terhes vagyok.Sokan (nem közeli rokonok) néha sajnálkozva néztek rám, hogy biztos elveszítette a babát.

Beszélj a pároddal keressetek egy jó fényképészt és csináltassatok közös képeket.Hidd el jót fog tenni :D

2013. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ooo nem kell foglalkozni velük.....nyugi!Èn ma a piacon jártam ès szülni küldtek,mondván akkora hasam van hogy döbbenet.Minden nap(de szò szerint minden nap)azt hallgatom hogy uuuu mekkora pocid van,meg hogy fordulj meg a segged mekkorát hízott,ja ès hogy nem kettő van benne?Èn meg csak kiröhögöm őket!!!Nem hinnèm hogy akkora hatalmas vagy a 60kilòddal,tuti csini vagy!!!!!!!!!

Az èn pocim most 107cm ès 30h. vagyok! Mekkora a tied?!

2013. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy szép nagy pocid van! Nyilván nem a hízástól, mert nem híztál sokat. Így rendeződtél át. Legyél rá büszke :) Rólam 24 hetesen el sem akarták hinni hogy terhes vagyok :(
2013. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
húú hallod ugyan ez a bajom nekem is. 23 hetes vagyok és már a kolléganőim egyfolytában cseszegetnek hogy húú mekkora hasad van..holnap szülsz?hány hetes vagy 40?ááh nagyon idegesítőek de nekem is a párom odáig van érte meg simogatja meg minden és én csak ezt nézem.mások véleményére nem adok, főleg akik még nem voltak terhesek.
2013. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szép a pocakod :) csak irigykednek és ennyi. Látják h nem szedtél fel sokat és biztos csini kismama is vagy ezért ebbe próbálnak belekötni. :) Nevesd ki őket. :)

Mond meg nyugodtan és ha nagy? Csak nem irigyek vagytok? :D ennyi :)

2013. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem a hasaddal van baj, hanem az önértékeléseddel... és élvezd csak most a párodat, mert a szülés után annak is örülni fogsz, ha 5 órát egyhuzamban tudsz aludni :D
2013. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! Nem szabad negatívan felfogni mások véleményét. Én 17 hetes vagyok és a múltkor azt hitték a közértben, hogy 2 hónap múlva szülök.:) A köldököm felett a gyomrom nagy és kerek és úgy tűnik, mintha a méhem már a köldök felett lenne. Párom szerint nagyon szép vagyok, és más nem is érdekel. De nem is veszem fel negatív véleményként , ha megjegyzik, hogy nagy a pocim. Egyszerűen így látják és valóban jól látják, mert nagy.:))
2013. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Teherbeesés előtt fitness csajszi voltam...most 35 hetesen 22 kg-val többen :) hatalmas hassal!!!! második babámat várom a narancsbőrömmel együtt :) a férjem azt mondta, hogy eszméletlenül nézek ki, imád, az sem baj, ha nem fogyok le :) mindenki ámuldozik a hatalmas hasamon és kérdezi, hogy hány héttel hordtam túl? :) nem foglalkozom vele! Ne csessz ki a férjeddel! Biztosan teljesen odavan érted! A férjem azt mondta, hogy sohasem volt ilyen szép feszes a hasam :) majd lemegy!! Élvezd ki így ezt a pár hónapot!
2013. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!