Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhessegi teszt hany nap...

A terhessegi teszt hany nap utan mutaja ki az eredmenyt?

Figyelt kérdés
1 het utan megcsinaltam a tesztet es csak 1 csik volt. vajon jol mutatta? vagy az 1 het meg keves?
2013. jún. 30. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Miután 1 héttel?Az elmaradt mensi után vagy az aktus után 1 héttel.Nem mind1 ám!De elég fiatal lehetsz ha még ezt se tudod!?Szóval az aktus után leghamarabb 14 nappal lehet tesztelni.De még jobb kivárni hogy meg jön e.Ha nem akkor érdemes tesztelni!
2013. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az aktus utan 1 hettel. szoval akkor kar volt megcsinalni a tesztet?
2013. jún. 30. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen kár.

Aktus után 14 nappal lehet tesztelni,de a legbiztosabb,ha nem jön meg,és akkor tesztelsz.Így most semmi értelme sem volt,ez még nem valós érték.

2013. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 héttel utána lehet tesztelni, korai volt mindneképp.
2013. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10-es érzékenységű teszt lett extra halvány együttlét után 11 nappal. 1 hét az nagyon korai volt.
2013. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi június 15-én voltunk együtt, így én holnap fogok tesztelni:) Mensimet én nem tudom megvárni mert nekem még nem jött meg mióta szoptatom a fiam, aki 13 hòs. Szerintem várd meg, hogy megjöjjön, ha nem jön meg akkor teszteljél. Remélem holnap pozit tesztelek. :))

Te kedves kérdező, egy csíknak vagy kettőnek örülnél?

2013. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
leghamarabb 14 nappal érdemes de azt is reggeli pisiből!!! De a legésszerűbb ha az elmaradt menzi megvan akkor csinálod!
2013. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem meg egy kicsit korai lenne a baba szoval... amugy sok sikert neked :)
2013. júl. 1. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!