Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akin van felesleg az mikor...

Akin van felesleg az mikor tapasztalta a kovetkezoket?

Figyelt kérdés

1) A normal ruha mar nem kenyelmes, igy lecserelte kismama ruhara.

2) Pocak (latvanyosabb) novekedese: hanyadik hettol?

3) Baba mozgasa: hanyadik hettol?


2013. júl. 1. 02:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a felesleghez ennek vajmi köze van, de:

1. Már az elején melegítőt tudtam csak hordani, diszkomfort érzésem volt a régi ruháimban.

2. 20

3. 19

2013. júl. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A feleslegnek valóban semmi köze hozzá, de nálam így volt:

1. 12 hetes koromtól

2. 20. héttől

3. 16. héttől

2013. júl. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem sincs hozzá köze:)

1. 5-6. héttől

2. 15. körül eléggé megugrott, most meg éppen stagnál kicsit

3. 18 körül kezdtem érezni, mostanra abszolút rendszeres


23 hikm

2013. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia

1 : 18 hét körül

2 : 22 hét körül

3 : 17 héttől

27 hkm

2013. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van hozzá köze a túlsúlynak. Én végig a saját ruháimat hordtam, nem kellett kismamaruhára költenem. Legfeljebb a szorosabb farmert hanyagoltam, és nyáron a lengébb, szellősebb ruhimban jártam. A pocakom egyáltalán nem nőtt látványosan, akit nem avattam be a terhességbe, az nem is vette észre, csak a szűk család és 1-2 barát, a többiek nagyot néztek, hogy szültem. (2 kg-ot szedtem fel összesen) A magzatmozgást se éreztem (aggódtam is, hogy nincs-e baj). A doki szerint a vastag hasfal miatt volt, de a vizsgálatok mindent rendben találtak. Amikor éreztem a mozgást, már szültem is. Kaptam egy egészséges perpetuum mobile-t. Két éves, le se áll egy percre se, nehéz elhinnem magamnak is, hogy bent nem éreztem?
2013. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem sem kellet vennem kismama ruhát :-)

pedig nincs nagy túlsúlyom egyszerűen a pocakom volt olyan h nem előre állt ki hanem szépen elterült

mind téli gyerek a nagykabát alatt sem látszódott

mikor 30héten mentem a vizsgázni külön nagyon simulós ruhát vettem fel h jól látszódjon a pocak kb 10 perc után azt mondák átmentem -- így lett jogsim :-)))

de a 40.ik héten sem volt feltűnő kv 20-25 hetesnek saccoltak max :-)


hát olyan 14-16 között /de én babakontrolloztam már az elejétől

2013. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én most vagyok a 10 hétben és már kb 2 hete nem jönnek fel rám a régi nadrágjaim, amúgy vékony vagyok, mindig is az voltam, de most már +4 kilónál tartok. kerekedik a fenekem, a combom, és persze a hasam is


nekem azonnal volt pocakom, így már egy olyan felsőben, ami látni engedte a gömbölyödő pocit, már a 6-7. héten látni lehetett

2013. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.) 8. héttől nem hordtam a saját ruháim. A legtöbb ruhám szűk, szoros, ezeket szerettem korábban. Ekkor már nem mertem beleszorítani magam.


2.) A pocakom kb. 16-17. héttől lett nyilvánvaló, addig csak puffadás volt, de az jelentős.


3.) Az első mozgásokat 16. héten érzékeltem, de nagyon haloványan. Most a 20. hétre már nyilvánvaló :)


10kg plusz van rajtam.

2013. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. kb a 8. héttől már a régi nacijaimat nem tudtam hordani, gumis derekú farmereket vettem.

2. A 13. 14. héten a környezetem már elkezdte mondogatni, hogy látszik, a pocim, de ez volt az a stádium, amikor a külső szemlélődők még nem tudták eldönteni, hogy vajon terhes vagyok-e, vagy csak túl sok csokit ettem az utóbbi időben...:P Most 29 hetes vagyok, mostanra már úgy nézek ki, mint aki lenyelt egy dinnyét, mostmár nyilvánvaló, hogy mi a helyzet. Viszont azt vettem észre, hogy az alapból, nagydarab nőktől nagyon félve merik megkérdezni, hogy terhesek-e, mert félnek, hogy nem azok csak híztak az utóbbi időben...:P

3. A 18. héttől érzem egyértelműen, kb a 20. 21. héttől már a párom is érzi ha odateszi a kezét, mostanra meg már látszik is...:)

2013. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!