Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas lett az AFP-ertekem, mi...

Magas lett az AFP-ertekem, mi lehet ennek a következmenye?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Ez növeli a down-kór kockázatát. Tovább fognak küldeni genetikai vozsgálatra.Ne aggódj, az esetek többségében semmi gond.
2009. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dawn kockázatát az ALACSONY afp növeli, a magas velőcső-elzáródási rendellenességre utalHAT, de rendkívül elavult vizsgálat, nem is használják a legtöbb országban évek óta. Kombinált v integrált teszt? Genetikai uh eredmény? Azok megbízhatóak, ha azoknál van esetleg pozitív eredmény, akkor amniocentézissel 99%-ban diagnosztizálható a fejlődési rendellenesség.
2009. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ah, AFP, nehogy már ezzel hagyd magad szivatni. Tiszta hülyeség az egész. Belőlem is totál idegbeteget csináltak ezzel.

Valóban a nyitott hátgerincre utalhat. De azt a 20. heti uh-n már simán meg tudják mondani. Szóval, ha nem látszik semmi, akkor nincs baj.

2009. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nekem is magas lett 2,78 ! mom, halálra ijesztgettek...egy hét múlva a genetikai UH-on (Istenhegyi Klinika) semmi problémát nem találtak. Azt mondta a doktornő, hogy 95%- nál egészséges a baba!!!

18 hetes km

2009. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy genetikai uh-ra fognak küldeni.Ott kiderül hogy van e valami baj. Amúgy nekem is magas volt és az első kérdése a védőnőnek az volt hogy nem e véreztem a terhesség alatt, mert akkor is magas szokott lenni.Ne ijedj meg , ez valóban egy elavult vizsgálat, legtöbbször fals eredménnyel.
2009. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!