Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még esély ha ma a doki...

Van még esély ha ma a doki nem látta szívhangot?

Figyelt kérdés
11 hetes lennék, és ma a doki nem látta a szívhangot. A múltkor is alig látszodott. A mérete 1 héttel kisebb elvileg, de ez eddig is így volt. Volt már valaki akinél a finomabb műszer látta a szívhangot? Émelygés meg minden megvan.
2008. jún. 23. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
a doki mit mondot?
2008. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Diplomatikus volt. Nem nagyon bíztatott, de azt sem mondta hogy tuti.
2008. jún. 23. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Irany egy 4D rendelo, holnap telefonalj es kerj idopontot ,mondd meg, h nem babamozizini akarsz, hanem szivhangot keresni!!!
2008. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elküldött a doki. Igaz nem 4D-re hanem egy sokkal érzékenyebre a rendelőintézetbe. Lehet hogy még megvan?
2008. jún. 23. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
fölösleges a 4d én pont ma jelentkeztem be gy szonográfushoz,és azt mondta a 4d mozizni van a simma is kimutatja ha baj van és az 6ezer ft,nem 12ezer,hát nem akarlak el keseriteni de nekem 10hetesen nem volt szivhang elhalt a baba
2008. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 4D-t azert irtam, mint rendelo, ott jok a gepek, meg tudjak nezni 2D-vel a szivhangot!

De a lenyeg h nem utott kopott uh. gep van, mint sok korhazban v magandokinal.

2008. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát a szivhangot nekem már 8 hetesen látta a doki. Nem akarlak megijeszteni, de tényleg menj el egy jobb UH-ra.

Remélem nincs semmi, de biztos ami biztos, mihamarabb menj el vhova, ha várni kell, a másikra akkor menj el gyorsan tényleg egy 4D-re és ott is van finomabb felbontású műszer.

Bár nem tudom hüvelyi Uh-val csinálta a doki? Mert azzal jobban lehet látni ebben a terhességi korban.

2008. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálam is látot szívhangot 8 hetesen akkor se elsőre. De most nem látszodott sajnos. Próbálok reménykedni.
2008. jún. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!