Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig szedtétek a terhesvi...

Ti meddig szedtétek a terhesvitamint? 3. trimeszterben elhagyhatom szerintetek?

Figyelt kérdés

Addigra már úgy is kifelődik majdnem teljesen a baba.

Ráadásul nyár van.Annyi friss zöldség,gyümölcs terem ilyenkor.A vitaminokat megkapná természetes úton.



2013. júl. 2. 08:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hja, nekem is lemaradt, 30hkm :) Utolsó voltam :D
2013. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
A helyedben én szedném. A terhesvitamin nem csak azért jó, mert a babának megadja ami kell, hanem szülés után Te is gyorsabban, könnyebben fogsz felépülni, ha fel van töltve a szervezeted. A szoptatás amúgy is megterhelő, nem árt ilyenkor az utánpótlás. Az pedig, hogy a baba milyen könnyen, gyorsan születik meg, a fejkörfogatától, meg a medencéd méretétől függ leginkább. Nem a zsírrétegtől, ami a babán van.
2013. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Én babaprojekt előtt 4 hónappal kezdtem szedni és végig szedni fogom (most középidőben vagyunk). Szoptatás alatt is szedni fogom. Vitaminok, nem ártanak, viszont hasznosak lehetnek a babának és nekem is, regenerálódás, fejlődés, betegségek védelme érdekében. Nem hiszem, hogy egy sima vitaminkészítménytől félnem kellene. Ebben benne van, amire szükségünk van. A vizes, ízetlen gyümölcsök és zöldségek, amikkel manapság találkozom, engem nem nyugtatnak meg.
2013. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 petera6 ***** válasza:
44%
6-os: Nem írtam el. Ennyit szedek. Te meg nem szedtél ennyit. Nem látom az összefüggést :) Biztos még egy csomó dolog van, amit másképp csinálunk. :)
2013. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből írtam csak furcsállottam ennyi!!!
2013. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 petera6 ***** válasza:
100%
Nem gond :) Másképp csinál mindenki mindent. Főleg ebben a terhesség ügyben.
2013. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Valószínűleg folytatni fogom a vitamin szedést,csak kisebb mennyiségben.Visszatérek a Hipp Natal-hoz.

2013. júl. 2. 13:18
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is Hipp Natalt ittam, azt is csak félidőig. Tökéletes, 3900 grammos fiam született.
2013. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%

Sokan még mindig abban a tévhitben élnek, hogy csak a gyümölcsökben és zöldségekben lévő vitaminok fontosak. Ez nem igaz, a változatos, kiegyensúlyozott táplálkozás ennél sokkal összetettebb, és a magyar populációra nem igazán jellemző az a fajta táplálkozás, ami biztosítja a baba számára az összes vitamint, ásványi anyagot. Akkor sem, ha sok gyümölcsöt eszik.

Pl. nagyon fontosak a tengeri halak, herkentyűk, és még nagyon sok minden.

A helyedben szedném tovább a vitamint, és a szoptatás alatt is. Ártani biztosan nem fog.

2013. júl. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!