Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik barnáztak terhesség...

Akik barnáztak terhesség elején, milyen volt? Úgy értem egész nap volt barna folyás, vagy csak néha-néha?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem állandóan volt, heti 1-2x egy "adag".. Ez tartott kb. 3-4 hétig. Semmit nem adtak rá.

25 hkm

2013. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És neked magától elmúlt? Én szedek rá Duphastont, tegnap kezdtem szedni.
2013. ápr. 28. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
4+6 kezdtem barnazni. Ez ugy nezett ki, hogy amikor megtoroltem magam a wc-papirral, akkor lattam. A bugyira csak ritkan folyt ki. Utrogesrant kaptam, de nem mult el tole. Viszont nem lett baj, most 14 hetes vagyok. A dolog pedig kritikusabbra is fordult, 7. 8. 10. heten friss, folyos, piros verzesem is volt. 12. heten hagytam abba az utrot. Es mint mondtam, minden rendben! Szoval ne ess ketsegbe, ha nem mulasztja el a gyogyszer.
2013. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzatenni, hogy a 11. hettol vagyok tunetmentes. Remelem igy is marad.
2013. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy veled minden rendben volt.Nekem is hasonló a dolog, reggel meg este egy nagyon minimális látszik, a wc papíron. Kicsit beijedtem, mert első baba,és nagyon vártuk (2,5 éve). Kaptam duphastont, most azt szedem, majd meglátjuk mi lesz.
2013. ápr. 28. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem volt, de csak wcpapíron látszódott, a bugyira sosem jött ki, bár minden wczskor volt pici!Én duphastont szedtem, a 13. hétig, a pozi teszttől!Nem mulasztotta el, de én nem is erre kaptam, hanem mert már volt két vetélésem!Kitartást!

20hkm

2013. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, magától múlt el. Kb. a 6. héten kezdődött és minden héten megjelent 1-2x. De nem csak törléskor látszott, hanem a tisztaságin is rendesen :( Én sürgősségire mentem vele, ott a doki azt mondta, hogy nem tudja mitől van, szedjem a magnéziumot és annyi.
2013. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!