Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben volt...

Az első trimeszterben volt valakinek több napig tartó alhasi és deréktáji panasza?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott? Milyen idős voltál?
2013. máj. 27. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

8 hetes - 12 hetes korig voltak görcs szerű mintha megakarna jönni érzés.


26+1 hkm :)

2013. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még mikor nem tudtam hogy terhes vagyok akkor kezdődött meg erős szúrást is éreztem kb 12. hétig tartott csak :)
2013. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gabszem ***** válasza:
az első három hónapban nagyon sokat fájt a hasam alul. A doki azt mondta hogy azért mert a méh mandulaméretű és nagyon nagyra nő meg és ezért fáj. Utána már nem fájt csak az első három hónapban. Nekem azt mondta a doki, hogy ha nincs vérzés akkor nincs baj.
2013. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokim, kérdezte, hogy van-e lázam, hasmenés vagy vérzés. Amíg ezek a plussz tünetek nincsenek meg, addig azt mondta ne izguljak. Az eszemmel tudom, hogy nincs baj, de már volt egy vetélésem, és nem volt semmi jele azon kívűl, hogy elmúlt a hányingerem. Mindenki pozitív irányba próbál terelni, de én rettegek!
2013. máj. 27. 15:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul akkora a hasam, mint egy lufi. Már nagyon látszik rajtam! Annyira szeretném ezt a babát!
2013. máj. 27. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Más se volt :-), napjában többször is megjön érzés, húzódás, szurkálás. Nem olyan erősen, de nekem a 2. trimeszterre is áthúzódott és már a 6. héten kezdődött. Nagyon szorítok, remélem minden OK lesz veletek.
2013. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egész nap itt ülök, olvasok, sokkolom magam.... tök gáz :( én is nagyon remélem:)
2013. máj. 27. 16:43
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Kb. a 10. héttől iszonyú csípő és derékfájdalmaim voltak. Azt mondták, csinálja magának a helyet a pici. (elég keskeny a csípőm).

Rá egy hétre elkezdődtek az alhasi szurkálódások. Azt mondták, nyúlnak a méhszalagok. Ezek kb. 2 hétig tartottak. Mondjuk kicsit barnáztam is mellé, ezen jól beparáztam, de a dokim megnyugtatott, magnéziumot javasolt.

Kb 3 hete megint elkezdett itt-ott szúrkálni. A háziorvosom azt mondta, hogy "fenyegető vetélés" és azonnal kórházba kell menni. Én sírógörcsöt kaptam, a férjem hazarohant a munkahelyéről, a kórházban meg kb. kinevettek minket, hogy mit kell úgy parázni, hiszen "nem folyt vér".

Nyugdíjas nőgyógyász(anyuék szomszédja) azt mondta, hogy csak fészkelődik a baba, és lehet, hogy beletenyerel fájdalmas helyekre. :)

Konklúzió: Légy óvatos, konzultálj az orvosoddal, és ne aggódj, amíg nem vérzel! Tanulj az én hibámból! :)

Jó egészséget és boldog babavárást kívánok!


19 hetes kismama

2013. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Imádlak benneteket!
2013. máj. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!