Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Gasztonyi Zoltánról...

Dr. Gasztonyi Zoltánról szeretnék olvasni véleményeket, van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
A neten csak viszonylag régi infók vannak róla, és hogy kicsit "érdes" a modora. Engem ez nem érdekel, genetikai ultrahangra megyünk hozzá, ezt szeretném tudni, mennyire alapos, igényes, diagnózisában tökéletesen megbízhatunk-e?
2013. júl. 2. 16:27
 1/1 anonim válasza:
Én kellemesen csalódtam a modorában. Velem kedves volt. Ultrahangon voltam nála. Viszont az én vizsgálatomat nagyon elszúrta, mert olyan súlyosan téves diagnózist állított fel, amit más orvosok egyből kiszúrtak. Végül nem lett belőle tragédia. Szóval én többet nem megyek hozzá, és másnak sem tudom ajánlani. Persze én egyszer voltam nála, s egy vizsgálatból egyet elcseszett, ez 100%-os negatív élmény. Nyilván ebből nem lehet levonni, hogy egy rossz orvos, csak számomra nulla értékű munkát végzett.
2016. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!