Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti a vége felé hordtátok...

Ti a vége felé hordtátok magatokkal a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés

Azt a 36. héttől hordani szokták magukkal a kismamák a vizsgálatokra, hogyha esetleg nem engednék már őket haza, vagy nem vittétek soha? Hogyan működik ez? Ha viszem magammal, akkor sokszor kell cipelni fölöslegesen. Ha meg nem viszem, akkor hogyan lesz nálam amikor kell? 36+3hetes vagyok, heti 1x járok vizsgálatra.


Elnézést ha bugyuta kérdés, de ezen most elgondolkodtam.


Köszönöm.


2013. júl. 2. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem mi sem egyszerűbb, bemennék, kiderülne, maradni kell, telefon, férjem, hozd be légyszi a csomagot, mert itt tartottak. ennyi :)
2013. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A férjem egész nap dolgozik reggel 7től, csak este jár haza, nem jöhet el nap közben. Más sincs (rokon, ismerős, barát) aki behozhatná nekem, mikor én akármikor rácsörgök. Egyébként is, hogy menne be bárki a házba, ha nincs kulcsa hozzá?!
2013. júl. 2. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogy hordtam. Meg is szakadtam volna.:)

A csomag otthon elő volt készítve, ha bármikor bent tartottak volna, akkor a csomagot behozta volna valaki utánam.

2013. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, én a saját véleményemet írtam, én így csinálnám :) hozzánk anyuéknak, anyósnak is van kulcsa, sőt, még a nagyinak is, biztos nem cipelném magammal a cuccot, esetleg akkor 1-2 nagyon fontos dolgot, és a férjem meg behozza este a nagy pakkot.
2013. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vigyél egy papucsot, köntöst, törölközőt, hálóinget (bár sok helyen nem kell a szülőszobára, mert adnak).

Legyenek nálad az irataid, leleteid.

Más nem fog kelleni a szülőszobára, a többit beviszi este a párod.

Nem szokták hordani magukkal, valaki csak van, aki ráér.

2013. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sőt, köntös sem kell, hülye vagyok. Látod így már nem is kell sok minden!
2013. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Max még egy guriga wc papír, a beöntéshez.
2013. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szülőszobai holmidat viheted, főleg, ha kocsival jársz. Az nem nagy, egy kicsi hátizsákba is belefér.

Ha benn fognak, mégis van nálad valami, de a többit este a férjed is utánad viheti már.

2013. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vittem sehova, sőt össze se voltam pakolva csak félig! :D Volt is nagy rohanás, mikor a 38. héten elfolyt a magzatvizem. :D

2013. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem vittem magammal, őszintén szólva eszembe sem jutott
2013. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!