Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vége mindig ilyen nehéz?...

A vége mindig ilyen nehéz? Vagy tehetek még valamit?

Figyelt kérdés
Most léptem a 38. hétbe, és már minden olyan nehéz, rossz, úgy sajnálok sok mindent... Teljesen elkeserít, hogy az utolsó hetekben, pár hete a hasam elkezdett csíkos lenni, végig kentem, odafigyeltem rá. Igaz, nekem szakadásra hajlamos a bőröm de az utóbbi időben olyan sokat nőtt még a hasam, nem csodálom, hogy elszakadt, de napról napra szörnyebb. A köldököm körül már tele van lila csíkokkal... :( Azért persze kenem még, de olyan remény vesztett vagyok, hogy fogok így szülés után kinézni? Már alig jön rám ruha, de már nem akarok venni semmit, de már boltba menni is szégyenlek (igaz már úgyis csak oda járok) de olyan topisan nézek ki... Ti is így voltatok vele?
2013. jún. 24. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 38. hétben vagyok. Én 2 napja hányingerrel küzdök, az egész terhességem alatt nem voltam hányós... Amúgy egész jól viselem szombaton még esküvőn voltam, hajnal 2-ig mulattunk, táncoltam is. A nagy meleg miatt múlt héten teljesen bevizesedtem, a lábfejem nagyon durva lett... ez van. csíkosodni szerencsére nem csíkosodok. de már szenvedek én is, derékfájás, hasfájás...jó lenne ha kibújna a kisasszony. Amúgy én nem szeretek túlzottan terhes lenni, mert bálnának érzem magam, és csúnyának is, de nem zárkózok be. Szerintem attól sokkal rosszabb. Barátnőzz, sétálj és gondolj arra, nemsokára ott a kezedben a pici. A külsőn meg majd gondolkodunk akkor mikor annak lesz itt az ideje:)
2013. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ellentmondásos amit írtam, de amikor van program(pl. esküvő) akkor elfelejtem minden nyügömet és tök jól érzem magam, na de utána tudok szenvedni :)
2013. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Részemről holnap lépek a 37. hétbe. Szanaszét repedt a pocakom, hiába kenegettem, masszírozgattam, semmi értelme nem volt. Elkezdett vizesedni a lábam, alig fér bele a papucsba, kihíztam az összes nadrágom, a pólóim is már alig jönnek rám. Feküdni halál, fekvésből felülés szenvedés, cipőt bekötni pedig egyenesen lehetetlen. Tegnap is apárom adta rám a cipőmet. Mondtam is neki, hogy a kapcsolatunk új szintet lépett. :D Egy szó mint száz: ne érezd magad kényelmetlenül, mindjárt érkezik a gyönyörű bébi! :) A csíkok igaz véglegesen nem fognak eltűnni, de elhalványodnak majd idővel. Azt mondják az e-vitaminos kapszula közvetlen striába dörzsölése is jó hatással van erre a kis gondra.
2013. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, en is a 38. hetben vagyok. En egesz jol birom, bar neha ugy kozlekedek mint egy seggberugott pingvin :)

Jo nagyokat rugdos, azt bevallom nem jo erzes. Sokat teszek veszek ahogy tudok, ma pl fuvet nyirtam, jooo nem 500nm-ert csak az elokertet ami max 10 perc volt de jo volt. Elem az eletemet a megszokott kerekvagasba, de minden toredeke amit birok :)

Hal istennek (lekopogom) nem csikosodok, kenem becsulettel, de az elozo gyerekkel is az utolso 1 hetben repedtem meg kicsit. Sajnos ez genetika, ha hajlamos vagy ra repedsz es ezt elkell fogadnunk!

2013. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen normális, hogy így érzed, hogy mér nehezen bírod. Amikor ennyi idős terhes voltam, alig tudtam megfordulni az ágyban, állandóan szédültem, sok jóslófájásom volt. Nekem is ekkor kezdett el csíkosodni a hasam, mert ilyenkor nőtt nekem is hatalmasat. De ne aggódj, sokat fog majd halványodni. Amikor már túl vagy a szülésen, eleve lemegy a hasad, és mivel nem fog már feszülni, így nem is fog látszani annyira. Nekem annyit változott, hogy nekem is lilás volt a köldököm körül, de szülés után pár héttel már csak apró halvány csíkok maradtak és bőrszínűek lettek, nem maradtak lilák. Könnyű szülést nektek!


10,5 hónapos kislány anyukája

2013. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, már ennyitől is jobban érzem magam. Sajnos a csíkok egyre gyűlnek, de úgy vagyok vele,ha cserébe kapok egy egészséges babát ne adj isten könnyű szüléssel, akkor kiegyeztünk!

Én már annyira nem mászkálok sehova, minden boltba aztán kész kifújt, de itthon még teszek-veszek. Tegnap éjjel már aludni sem tudtam rendesen, elaludtam a derekam, de most ez az időjárás nekem megfelel, nagyon friss lett a levegő... Mindenkinek könnyű szülést és jó babázást kívánok! :)

2013. jún. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!