Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesség 3. hetében is...

Ha a terhesség 3. hetében is nemi életet élünk, elmehet a baba?

Figyelt kérdés
tapasztalatok?

2013. júl. 4. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
3. hetében még nem is tudod hogy terhes vagy, így igencsak él mindenki nemi életet. Egyébként nem, attól nem fog elmenni a baba
2013. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de lehet már sejteni sok esetben, arra most viszont ne térjünk ki.

És ha forró fürdő után szeretkezünk? Mert a forró fürdő okozhat vetélést, de ha egy ilyen fürdés után lefekszünk a párunkkal, az növelheti a vetélés esélyét vagy csak szimplán a forró víz lesz a hibás?

2013. júl. 4. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hetesen még nem is tudod hogy terhes vagy, a forró fürdöt kerüld ha babát akartok, a nemi élet egyébként megengedett...
2013. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod,hogy talán baba van,akkor ne vegyél forró fürdőt...ennyi.

Én 5 hetes voltam amikor megtudtam,hogy baba van(én mindig csak tusolok).Míg nem tudtam is teljesen aktív nemi életet éltünk,és ez a mai napig is így van.Eddig nem volt gond belőle.

12 hkm.

2013. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Az első 6 hétben minden külső hatástól védve van, nem kell aggódnod!
2013. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hetesen meg nem tudhatod, hogy terhes vagy. Kb. Ez idotajt agyazodik be a baba, ha be akar.... ha nem tud beagyazodni akkor nincs is minek elmennie!
2013. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hetesen nem lehet elvetélni, mert még nincs beágyazódás se nagyon
2013. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

pont azt akartam írni mint az utolsó.

az első 2 hét ugye nincs is, hisz 14. nap körül van az aktus. rá kb. 7-10 napra van a beágyazódás, rá ugye közel egy hétre a vérzés kimaradás...

nem gondolom, hogy a beágyazódással egy időben vetélésről is beszélhetünk

2013. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!