Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet ebből? A terhességem...

Baj lehet ebből? A terhességem 40. napján vagyok, de tegnap óta a reggeli hőm elkezdett visszaesni.

Figyelt kérdés

Nem tudok görbét belinkelni, de az utolsó 5 nap értéke: 37, 37, 37,1, 36,9 és a mai 36,8.

Szerintetek ez már a vetélés jele lehet? Még nem görcsölök és még nincs vérzés. Kétségbe vagyok esve.



2013. jún. 28. 08:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, a ciklusom 40. napján vagyok, tehát majdnem 6 hetes.
2013. jún. 28. 08:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a hőd mérését.

Ha egyéb tüneted nincs, (vérzés, görcsök - ahogy írtad is) akkor ez csak arra jó hogy idegesítsd magad.

Ha a fenti tüneteket tapasztalod, akkor pedig azonnal fordulj orvoshoz! Ha pedig már volt vetélésed, és ezért vagy kétségbe esve, akkor is menj orvoshoz, lehet hogy ad valamilyen kiegészítő kezelést ha szükségesnek ítéli (hormonpótlás pl.)


Ne aggódj, hidd el azzal ártasz most a legtöbbet. Vigyázz magadra, pihenj sokat, igyál eleget, minden rendben lesz :)

2013. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te méred? Nekem eszembe sem jutott, hogy kellene...
2013. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
már fölösleges mérned. Ha jól értem van pozitív teszted csak most esik a hőd...? csak idegesited magad vele hagyd abba a mérést. Orvosnál voltál mát? mert ö majd megnyugtat hogy minden ok. Egyébként az sem lenne kóros ha görcsölgetnél ugyanis nagyon gyakori a mindjárt megjön érzés a terhesség korai szakaszában. Az a ritkább akinek semmi ilyen tünete nincs.
2013. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen, van pozi tesztem és most kezdett el esni a hőm.

Kíváncsiságból mérem. Amúgy volt már egy vetélésem, de akkor a 4. hét után.

2013. jún. 28. 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne méregesd. Egyébként a hőt a progeszteron tartja fent a terhesség elején, azt vetélés után amúgy is érdemes csekkoltatni, hogy nem kell-e progipótlás.
2013. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!