Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt 3 napos késés...

Timcsikusz kérdése:

Pozitív teszt 3 napos késés után ma barnáztam és egész nap fáj a hasam lejjebb lennt?

Figyelt kérdés

Utolsó menszesz dec 23.Aktus történt Január 8.

19-20 ra vártam a mesit de elmaradt.Előtte már fájt a mellem sokkal jobban mint szokott mensi előtt.Csináltam 2 tesztet mindkettő pozitív lett igaz nem olyan erős mint a kontroll de gondolom kevés még a HCG.Szóval beágyazódás már megtörtént hisz anélkül nincs pozitív teszt..Akkor miért barnáztam ma tényleg nem sokat de a mensi szerű görcsölés is nagyon zavar.A melleim durván megnőttek és kék eres mindkettő.Ezenkívül fáradt is vagyok alszom napközbe és émelygek.Most féljek vagy ne féljek?Reggel reggelre mégis megjön vagy elhal a terhesség mert még annyira korai?Dokinál nem vtam hisz még semmit nem látna.De ha nem múlik a hasfájás elmegyek!!

Kérem azok írjanak csak akik hasonló cipőben jártak.Okoskodó rosszindulatú emberek kerüljenek!!

Van már gyerekem nem vagyok tapasztalatlan.

Előree is kösziii


2013. jan. 23. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Barnázás szokott lenni terhesség elején ennek több oka is lehet. A barnázásra azt szokták mondani, hogy nem kell tőle azonnal megijedni, de érdemes a dokit fel keresni mert kezdődő vetélés tünete is lehet. Ha el múlik másnapra és nem lesz több akkor valószínű semmi probléma nincs és megmarad a terhesség. Nekem pl. egy barnázás után másnap megjött és spontán vetélésem volt. De nekem a terhességi tünetek is elmúltak előtte kb. 3-4 nappal. A mellem már nem fájt, nem voltak kívánt ételeim, és időnként bele bele nyílalt a hasam. Remélem tudtam kicsit segíteni.
2013. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én korán, 4-5 hetes terhesen voltam orvosnál, miután 2 pozitív tesztem lett. Egyébként petezsákot nálam már látott az orvos. Viszont néhány nappal ezután barnáztam és görcsölt a hasam. Azonnal mentem az ügyeletre és bent is fogtak a kórházban több napra és kaptam gyógyszert, amit még itthon is kellett szedni.

Szóval ha korai, ha nem, menj orvoshoz! Mert ha valami gond van, még van rá esély, hogy tudnak segíteni.

2013. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen köszi én ugyanerre gondoltam,hogy nem-e majd reggelre megjön.

de a tüneteim nem múltak remélem nem lesz baj

Köszi!

2013. jan. 23. 17:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben van.De minden bizonyíték nélkül mármint semmilyen terhességi papír nélkül komolyan fognak venni?Elég nekik az hogy volt 2 pozitív tesztem??
2013. jan. 23. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki nem terhes, annak ritkán van pozitív tesztje, ráadásul 2 is, nem? Miért ne vennének komolyan? Megvizsgálni kötelességük, ha pedig nincs semmi gond, akkor meg szépen hazaengednek és legalább megnyugszol.

De ha most mégis gond lenne, akkor meg még tudnak segíteni.

2013. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké megyek köszi a segítséget!!!
2013. jan. 23. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is azonnal orvos! a tünet progeszteron hiányra utal, ami vetéléshez vezethet. De ha idejében megvizsgálnak, reméljük nem lesz baj. Sok szerencsét!
2013. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gondoltam megosztom veletek hogy azóta hála istennek nem volt de görcs se barnázás..a doki írt fel gyógyszert(Utrogestan)Csinált hüvelyi ultrahangot egyenlőre nem látott csak petezsákot de nyilván nagyon hamar mentem.Azt mondta 2 hét múlva kontroll addig is szedjem ezt a gyógyszert ez megvédi a terhességet.Remélem nem lesz gond a továbbiakban.
2013. jan. 25. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!