Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon egészségtelennek...

Nagyon egészségtelennek számít a hamburger terhesen?

Figyelt kérdés

Nagyon kívánom már napok óta! Holnap megyünk vásárolni a férjemmel és Ő betervezett egy hamburgerezést.Uhhh már érzem az ízét a számban.Nem árthatok vele ugye?

Nem Mekis,hanem rendes hamburgeres ,rengeteget járnak oda és biztosan nem romlott,rossz minőségű az alapanyag.Csak bele gondoltam,hogy ki tudja,hogyan mossák meg a zöldségeket ami benne van..Az pedig fontos!



2013. júl. 5. 13:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
egészségtelen persze,de időnként belefér,én is szoktam...24 hetes
2013. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

Édes istenem!

Én dolgoztam pár étteremben. Ott se egyél semmit, mert attól tuti beteg leszel :-D :-D :-D

2013. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne ehetnél, semmi bajod nem lesz tőle. Ilyen alapon levegőt se vegyél mert abba is rengeteg káros anyag van.
2013. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
Vegyetek darált marhahúst, és otthon süssétek ki pogácsának, a pufiba meg raksz egy csomó zöldséget, kevés ketchupot, majonézt, mustárt, az tuti jó. Mi mindig itthon csinálunk, mert az biztos, hogy húsból van.
2013. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
Csináljatok otthon hambit, és akkor tudod hogy van megmosva, elkészítve.
2013. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Ja és a boltba vásárolt zöldségbe nincs teli permetezve, térfogat növelővel. Az állatot pedig amiből a bolti hús van mivel ettetek vajon?
2013. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
:):) nyugodtan egyél hambit pláne ha nem mekis
2013. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Én nem voltam ennyire óvatos, rendszeresen eszem a terhesség alatt kínait, vagy elmegyünk étterembe. Garancia persze sehol sincs, hogy épp nem az én kajámat nem készítették elő megfelelően, de azt gondolom, hogy egész egyszerűen nem lehet minden falatot amit megeszel személyesen ellenőrizni. Ha megbízol a helyben, egyél nyugodtan.
2013. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mikor anya terhes volt velem, sok hamburgert evett.

Semmi baja sem volt tőle, csak most ott tartunk, hogy én imádom a hamburgert..:D Lehet azért mert mikor terhes volt, sokat evett velem.

2013. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Én terhesen mindent megettem, amit megkívántam, többször hamburgereztünk (mekiben is), ettem kínait is, pizzát is... (Biztos nem függ össze ezzel, de 4750 grammal született az egészséges kisfiam. :) )

Mióta szoptatok úgyis figyelek arra, hogy mit (nem) eszek, úgyhogy elég most "sanyargatni" magam, terhesen úgy éreztem jár a kényeztetés.

2013. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!