Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kicsi babát szült annak a...

Aki kicsi babát szült annak a pocakja is kicsi volt?

Figyelt kérdés

39+4 hetes vagyok, 2800 gr-ra saccolják a babát. Nektek, akik 3 kg alatt született a baba kicsi pocakotok volt ? hamarabb vissza is ment esetleg ?


KÖSZI!


2013. júl. 5. 14:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi volt a hasam, és 4100-al szültem. 28 hetesen kezdett el látszódni :)
2013. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig pici pocakom volt.32 hetesen kezdték észrevenni az emberek,hogy valami van:)

3900grammal született a fiam.50kg-ról indultam 70kg-val mentem szülni.

Másnapra már lapos volt a hasam,de a bőr még azért ott volt.

1 hét múlva már nem sok látszódott a hasamon:)

2013. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ellenpéldát is írhatok?

Nekem óriási hasam volt, folyton megkérdezték, hogy ikrek. A doki és a védőnő egyfolytában azt mondta, hogy óriás baba lesz, 4,5 kg fölötti, sőt még arra is felkészítettek, hogy lehet császározni kell, mert nem tudom majd megszülni. Ehhez képest 3060 grammal (és 52 cm-rel) született a fiam 41. héten.

2013. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!