Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek túlaggódom a...

Szerintetek túlaggódom a terhességet?

Figyelt kérdés
Három évig próbálkoztunk. Túl vagyok két laparoszkópos műtéten, és most úgy néz ki, sikerült teherbe esnem. Az elmúlt egy hétben 4 tesztet csináltam, mindegyik pozitív. A legelső nap, mikor megláttam, madarat lehetett volna velem fogatni. Az utóbbi pár napban viszont nagyon más érzések kavarognak bennem. Egyrészt nem akarom elhinni, hogy sikerült, másrészt borzasztóan aggódom, nehogy baj történjen és elveszítsük őt. Sajnos orvoshoz még nem tudok menni, csak egy hét múlva. Normális ez az aggódás? Vagy túlzásba viszem? Szerintetek?
2013. júl. 5. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Nekünk két hónap után összejött a baba, de a pozi teszt után annyi hülyeség volt a fejemben, hogy az elképesztő. Amíg nem látott orvos azon gondolkodtam, mi van, ha méhen kívüli. Bújtam a netet a méhen kívüli terhességi tünetek leírásáért, tapasztalatokért. Később más dolgok miatt aggódtam. Most vagyok 18 hetes, de most is előfordulnak hülyeségek nálam.
2013. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen előzmények után szerintem természetes, hogy aggódsz.
2013. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De ez nem oldalt nyilall, ami a méhszalagok nyúlását magyarázná, hanem pont középen.


Nekem most ez nem tűnik annyira bagatellnek.

2013. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi nem próbálkoztunk sokáig, mégis sokszor megfordult a fejemben, hogy jaj csak legyen minden rendben! amíg nem ez tölti ki a napodat, szerintem teljesen normális, azért a terhesség elég bizonytalan egy dolog, jó esetben 4 hetente megtudod, mi a helyzet odabent, de amúgy ennyi:)

nem baj, ha nem mész orvoshoz, tök jó egy hét múlva is, addig is vigyázz magadra, relaxálj sokat :)

2013. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam,bár én 3 tesztet csináltam.Mi nem vártunk a babára,csak besikeredett.

A teszt láttán én is elmondhatatlanul boldog voltam,és ezt nekem is aggódás váltotta fel.Az 5 hetes uh után mégjobban aggódtam,mert akkor még csak a petezsák látszott,és féltem,hogy mi van ha nem is fog nőni,vagy ha megyek legközelebb nem lesz szívhang.Aztán mentem 8hetesen uh-ra, a pici szíve vert,és nőtt 7mm-t :) Akkor már az aggódásom csökkent.

Most szerdán voltam a 12 hetesen,már több mint 5 cm volt a kincsünk és meglett az első kép is róla.Még mindig van bennem pici aggodalom,de fele akkora sincs,mit ami a terhesség elején volt.

Jóra kell gondolni.Rendben lesz minden :)

18L

2013. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs félrement!


De különben megértelek teljesen! Más is aki hasonló dolgokon ment át kicsit jobban aggódik az átlagnál. Tereld a gondolataidat, foglalkozz minden mással, és minden rendben lesz most.

2013. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat. Azt hiszem, pont ez kellett most nekem. Egyébként a jelek jók, brutális mellfeszülés, néha hányinger, hasszurka. Pedig még csak 5 hetes sem vagyok. Ja, és hosszú idő után újra tudok hangosan kacagni. :D
2013. júl. 5. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
:) Mi 6 eve probalkozunk es ket vetelesem volt.En is mindig kitalalok valamit amin aggodhatok,szerintem ez meg annal is elofordul akinek konnyen osszejott.Nekem mar csak par hetem van hatra a szulesig,de szeretnek hamar tul lenni rajta.Az egesz terhesseg alatt fogsz talalni valamit amin aggodhatsz!:) En az elejen parszor vereztem es teljes letargiaban voltunk most is a parommal,de a kicsi maradni akart,nincs semmi baja,szepen novekszik,es sokszor kirugja a haz oldalat!:) Probald meg a jo dolgokat latni es elkepzelni hogy milyen lesz,nekem az szokott segiteni..:) 33hkm
2013. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!