Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt olyan, aki véggizg...

Van még itt olyan, aki véggizgulta terhességét egy előző vetélés miatt?

Figyelt kérdés
eddig relativ nyugodt voltam , de ma elkezdtem parázni, mi van ha elveszitem a babát. most 16 hetes vagyok..
2013. júl. 3. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én, 2 előző vetélés miatt, plusz a harmadik terhességnél is vérezgettem picit. De hála Istennek neki semmi baja se lett, minden izgulásom ellenére se ;) Egyébként ahogy megy az idő, azért egyre jobb lesz a helyzet, nálam legalábbis az volt. Végig izgultam, de azért az ember úgy fokozatosan elhiszi, hogy csak lesz egy babája a végén :)
2013. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En:( 2eve volt egy vetelesem, hogy ujra terhes vagyok, 28 hetes. Sajnos veszelyeztetett vagyok, egy kezemen megtudnam szamolni a nyugodt pillanataimat. Talan az akkor van, mikor eppen uh vagyok es latom a babamat:) Sajnos en minden miatt aggodok, most pl a koraszulestol felek....Tudom ez nem jo, de szerintem ha valaki mar egyszer "megegette" magat, az nem tud teljesen nyugodtan megelni a terhesseget:( En nem tudom megelni....Bizom benne hogy minden rendben van es rendben lesz, igyekszem sokat pihenni...


Kitartas Neked is, es boldog problema mentes babavarast kivanok:)

2013. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Én tavaly júniusban veszítettem el a babámat, ami nagyon megviselt lelkileg.

A mostani terhességem problémamentes, nem volt semmi baj. Én is izgultam végig, csak akkor voltam nyugodt, ha mozgott a babám.

Két hét múlva fogok szülni, gyönyörű, egészséges kislányunk lesz. :)

Ne aggódj, nem lesz semmi baj! Szorítok Nektek!


38 hetes kismama

2013. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bíztatásul írom: a vetélés utáni babánk itt alszik boldogan a szomszéd szobában, 6 hetes.:)

Végigizgultam a terhességet, sőt, a szülést is, de kár volt, ha lesz még babánk, nyugodtan fogom várni. Ne izgulj!

2013. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaj februarban volt a veszitesem,es a mostani terhessegemnel az elso 12 heten azert izgultam,hogy meg maradjon,masodik trimeszterbe azert hogy meg mozduljon,harmadik trimeszterbe pedig hogy ne legyen kora szulott ha mozog mert mozog annyit,ha nem mozog mert nem mozog,es most igy 36 hetes ra jottem hogy hulyeseg az egesz,mert jol van en meg tul aggodos vagyok.De ez a vesztesegtol van,mert az elso terhessegemnel meg se fordult a fejemben hogy baj is lehet,amig nem lett.
2013. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!