Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyat sokat járok pisilni,...

Iszonyat sokat járok pisilni, egyéb tünet nincs. Nem minden éjjel kell 3szor felkelnem, de ma különösen sokat futkározok. Másnál is van így? 18km

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most úgy helyezkdik, hogy nyomja a hólyagot. Semmi baj nincs ezzel. a vége felé különös élvezettel tudnak a hólyagon bokszolni, nekem néha olyan, mint ha csikargatná is. Persze emellett állandóan pisilnem is kell. Úgyhogy nyugi!

Boldogságos babavárást!

2009. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nyomja a baba a hólyagodat. Vannak napok mikor fél óránként kell pisilnem. Este min. kétszer kelek pisilni. Ez megmarad a terhesség végéig. Hol gyakrabban kell, hol ritkábban. Emiadt ne aggódj!

33km

2009. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En 5x kelek fel pisilni, a baba ratamaszkodik a holyagra es sok teat is iszom, teljesen normalis - addig, amig mondjuk nem erzed, h esetleg gyulladas all a hatterben.
2009. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elejétől fogva sokat kell pisilnom. Olvastam hogy a 12.-ik héten már jobb lesz,de nem lett jobb. A mai napig sokat pisilek.

17 hetes km.

2009. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva éjszakánként minimum 3x, de néha 6x kijárok pisilni :) és mindezt este 10-től kb. reggel 6-7-ig... tehát nem délig alszom :)
2009. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez nem tünet, terhesség :D Szokj hozzá, ez csak rosszabb lesz, én már 2 óránként kelek éjjel :)

33h km:)

2009. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 19 hetes vagyok, és változóak az éjszakáink. Van amikor a hólyagomat nyomja, akkor gyakrabban kell menni. Főleg éjszaka rossz, mert nappal ritkábban megyek.

Akkor a legmurisabb, mikor éjjel "megrúgja" vagy "játszik" a hólyaggal, és akkor rohanás, mert bemegy.

Már előre röhögök magamon, hogy milyen "jó" lesz hatalmas hassal "kiugrani" az ágyból és "rohanni" pisilni.

Van, hogy csak 2x ébredek, de van, hogy félóránként-óránként kell mennem. Néha úgy nézek ki, mint egy alvajáró.

Kitartást!

2009. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!