Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán hármasikres, 7 hetes...

Spontán hármasikres, 7 hetes 3 napos kismama vagyok. Ez az elso terhességem. Nagyon félek, hogy minden renden legyen. Hogyan nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés
5napja voltam ultrahangon,akkor tudtam meg a számomra még most is hihetetlenul csodálatos hírt.sajnos a doki mondta,hogy csak a 12.heti uh-n tud biztosat mondani,mert gyakran "elmegy,felszívodik" 1-2 ,és csak egy baba marad.Pedig hallottam már a szívuket is. Kérlek segítsetek,hogy nyugtassam magam??
2008. jún. 24. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
ez ellen úgysem tudsz mit tenni, csak várni a következő vizsgálatra. sajnos, tényleg gyakori, hoyg felszívódik a másik, és csak egy marad, az egyik ismerősöm is így járt.
2008. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam, hogy a teherbeesések 80-90%-a iker, de mire kidereül a várandósság, addigra már csak egy marad.

Keresd meg a Lelki köldökzsinór című könyvet, ott olvastam, és még sok érdekességet. Talán megnyugtat.

2008. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most csak azt várd, hogy babád lesz ez elég tény, aztán a 12. heti uh után legfeljebb örülhetsz, hogy nem csak egy van. A felszívódó embryo tényleg gyakori, de mert nem lenne életképes..ha szívhang volt már általában ott szokott maradni, de ezt orvos sem garantálja..Addig légy nyugott a picik érdekében és várj!
2008. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szia!Először is gratulálok neked! Az már nagyon jó jel,ha volt nekik szívhangjuk!Sajnos tényleg előfordulhat,hogy felszívódik,de az ellen nem tudsz sok mindent tenni!Pihenj sokat,próbálj aludni! Állj úgy a dologhoz,hogy nem lesz semmi baj! Úgy is úgy fog történni minden ahogy annak lennie kell!Bízz a kis babókban a hasadban!Kitartás!
2008. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Helló! Én is a pozitív gondolkodás híve vagyok. Ne gondolkozz "butaságokon", csak légy boldog és kiegyensúlyozott. Egyébként meg azt szokták mondani (bár nem tudom, hogy az ikreknél is fennáll-e ez), hogy az a baba, aki nem egészséges, akkor legtöbb esetben elmegy. Nekem könnyebb ebben a hitben élni...
2008. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Koszonet mindenkinek a gyors válaszért..
2008. jún. 24. 20:44
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem maradna meg valamelyik, akkor gondolj arra, hogy ez valószínűleg azért történt, mert nem egészséges. Nekem a dokim azt szokta mondani, hogy csúnya kifejezéssel élve a természet így szelektál. És akkor már inkább legyen egy vagy két egészséges gyereked, mint egy harmadik beteg.

De erről még szó sincs nálad, nagyon szorítok neked, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!!

2008. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a hatodik válaszoló vagyok. Csak érdeklődnék, hogy HOGY VAGYTOK??? :)))

2008. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szia! Aranyos vagy ,hogy érdeklodsz... Jol esett,koszonom... Ahhoz képest reggeltol estig tarto hányingerem van,meg borzasztoan fáradt vagyok,nem panaszkodom... Azt olvastam valahol,hogy akinek hányingere van,akkor baj nem lehet a babokkal...-ugyhogy ezzel probálom nyugtatni magam.A kov. UH jul 24.-én lesz,már nagyon várom... Majd megírom,hogy mi volt.Kellemes napot kívánok!
2008. jún. 30. 10:13
 10/24 anonim ***** válasza:

Nagyon várom a fejleményeket, nagyon- nagyon szorítok Nektek.:)))

Egy néggyermekes boldog anyuka. :)))


Ja, és az jó, ha hányingered van.:))) Rókázzál csak nyugodtan!!!!:))))

2008. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!