Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a második terhességre nem...

Aki a második terhességre nem tudott visszafogyni mennyi plusszal kezdte?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsöt 62 kgmmal, a màsodikat már 70 kgmmal kezdtem. Mindkét terhességem alatt csak 9-10 kilot hiztam, most is 70 körül vagyok, jo lenne lemenni 62_re' azzal mèg ki lennèk bèkülve.
2013. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
15 kiló plusz van rajtam még az előző terhességből és most felszedtem már 3 kg-ot és még csak 17 hetes vagyok :( nem baj ha meglesz a pici és már nem szopizik akkor nekiállok edzeni :)
2013. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 kg val vagyok több mint az első terhességem kezdetén....első terhességem alatt 10 kg híztam az szépen le is ment...szoptatás alatt visszajött sajnos...most 18 hetesen -2 kg tartok a kezdő súlyomhoz képest!
2013. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt 50 kg-mal kezdtem feljött 21 kg. Lement mind majd+5

A másodikat ezért már 55 kg-mal kezdtem. Feljött 12 kg és most 1 évvel szülés után 54 kg vagyok és újra kismama. :)

2013. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! gratulálok a 3.válaszolónak, hogy ilyen ügyesen tartod a súlyod, nagyon szeretném én is, mert +6kgmal vagyok az első terhességem kezdetéhez képest (171 cmhez 66kg vagyok most). utolsónak is gratulálok a babához és a visszafogyásokhoz is, nagyon bízom benne, hogy a másodiknál kevesebbet fogok hízni én is, mert az elsőnél elszaladt a ló és +22kg volt a vége (82kgval szültem). a fiam 9 hós eddig 9 kilót adtam le a kórházból hazajövet óta, szülésnél pedig 7kg ment le.
2013. júl. 27. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Másodjára már okosabban ettem. Te is így leszel vele. Ja a második babámat még szoptatom. Nem edzettem ha a gyerekek utáni folytonos pakolás és szaladgálás nem tekinthető annak. :D De kicsit sem bánom. Imádom őket. Leírom, hogy jártam tegnap. A 4 évesem a 6 éves öcsémmel úgy gondolták buli egymást homokkal dobálni. Mikor a szája is tele volt bevittem letusolni és addig az 1 évesem egy méterre tőlem felhajtotta a wc ülőkét és elkezdett pancsolni a kagylóban. Gyors kiborulás vetkőztetés és már mind a két gyerkőc a kádban. Ma már tudok rajta nevetni. Tehát az egész napot végigpörgöm. Ha nincs segítséged akkor neked is könnyen lemegy a pár plusz kiló.
2013. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát az jó lenne :-)) csak sajnos én plusszal fogok már eleve kezdeni így, jó lenne erre nem sokat hízni, és ne legyek kívánós!! mondjuk az biztos, hogy feküdgetni meg eszegetni nem lesz úy időm mint az elsővel volt, bár hozzáteszem azért nem zabáltam két pofára, de ezek szerint nálam minden ragad!
2013. júl. 29. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!