Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van eselyem a terhessegre?

Van eselyem a terhessegre?

Figyelt kérdés
vasarnap van a nem vart, de azon kivul, h faj a mellem nem erzek semmi mast amitbelotte szoktam(derek es alhasfajdalom) pici verzes volt tegnap, de csak papiron lattam(rozsaszin) bugyiba nem volt semmi
2013. máj. 17. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen még ne gondolkodj. Ha a jövő héten sem jön meg, akkor érdemes agyalni ezen.
2013. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esélyed van, de ebből még bármi lehet.
2013. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Péntek van... Nekem hétfőre volt nemvárt, szombaton csináltam egy tesztet, és iszonyat halványan szinte láthatatlanul volt egy második csík... De tényleg, kb. senki nem mondta volna meg, az is lehet, hogy csak odaképzeltem. Vasárnap szintén volt ott valami szellemcsík, majd hétfőn szemmel láthatóan ott volt végre a második csík! Szóval van esély rá, hogy kimutatja a teszt, de még nagyon korai. :) 23 hetes kismama
2013. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!