Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvár NST?

Székesfehérvár NST?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan működik a kórházban az NST- vizsgálat. Hova kell menni pontosan, időpontot kell-e kérni, sokan vannak? Szerdán töltöm a 40 hetet, és ha addig nem jön a baba, oda kell mennem.

Érdekelne minden.



2013. júl. 8. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A kórházba kell menni, ahol a Szülészet-Nőgyógyászati Osztály van. Ahogy bemész a főépületen, az első épület rögtön bal oldalt. Ahogy bemész, az első ajtó jobbra a nőgyógyászati ambulancia, oda kell bemenj. Nem kell időpont, sorszámot kell nyomtatni. Igen, sajnos sokan szoktak lenni, kaját, vizet vigyél.

Először behívnak NST-re, miután azzal végeztél, akkor az eredményed és a kiskönyved átviszik az orvosnak, majd várni kell míg téged hívnak az orvoshoz, itt már név szerint fognak szólítani. Ha 140/90 feletti vérnyomást mérnek az NST után, akkor vizeletmintát is kérnek.

Minden nap mehetsz, minden nap van ott rendelés, azt nem tudom pontosan meddig van a rendelés, de reggel 7-re lehet menni, talán dél után szoktak már kevesebben lenni.

Sajna volt mikor én 3-4 órát is vártam, mert épp elment az orvos, sajnos az orvosok miatt kell sokat várni, mert van mikor felhívják őket az osztályra egy sürgős műtét vagy komplikált szülés miatt esetleg, de volt mikor 1 óra alatt végeztem, ez nagyon változó.

2013. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél.
2013. júl. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!