Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez tényleg igaz, hogy ha a...

Ez tényleg igaz, hogy ha a petezsák már meghaladja a 12 mm-t és még nem látni szikhólyagot, akkor a terhesség már nem "rendes"?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 5 hetes 2 napos,14,2 mm volt a petezsák,de még nem volt benne semmi.olvasgatok itt a neten ,de jobb lenne,ha nem is olvasgatnék.

2013. júl. 8. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ne olvasgass!!!! Mert több a rém story mint a valós.

14,2mm petezsák 5 hetes terhességnél szerintem elég nagy, nekem 5 mm volt.Az viszont normális hogy még nem látott a doki embriót.Mert a terhességed még nagyon korai ha mész 2 hét mulva már biztosan lessz benne szikhólyag+embrió!!!

Nem mondta a dokid hogy nagy,vagy az alakjáról nem beszélt.Szabályos e?!

2013. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy szép szabályos petezsák és a mérete is megfelelő.

Tehát akkor nem baj,hogy a szokhólyagot sem lehetett még látni?

1 hete barnás folyásom volt ,ami elmúlt,hála az utrogestan golyóknak.

2013. júl. 8. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs szerintem,de én ugye nem vagyok doki!De egy tuti hogy ilyenkor még nincs szíkhólyag se,majd 2 hét mulva! Drukkolok!!! Ha voltál dokinál irj,kíváncsi vagyok rád! Minden jót!31hkm(első voltam)
2013. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,majd írok !
2013. júl. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!