Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 5 napos terhesség nem...

5 hét 5 napos terhesség nem látszik, van remény vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés
Ma mentem orvoshoz 3 erős pozitív tesztem van, az utolsót kedden csináltam, ma semmi nem látszik az UH-on, még petezsák se. Vérzés, görcs nincs. Holnap és hétfőn kell mennem hcg vérvételre! Lehet méhen kívüli?

2013. máj. 30. 19:38
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
szerintem még lehet belőle valami. De biztosat a továbbbi vizsgálatok mondanak majd. Biztos a peteérrés időpontja? Mert van olyan hogy késöbb volt és akkor a terhesség is fiatalabb.
2013. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Ilyen volt a görbém

[link]

Nagyon félek:(((

2013. máj. 30. 19:46
 3/52 anonim ***** válasza:
53%
Hát ez még bármi lehet, nekem ennyi idősen már simán látszott.
2013. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Én pont 5 hetesen mentem, hüvelyi UH-ot csinált, látott valamit, de teljes bizonyossággal nem mondhatta hogy terhesség, még azt sem hogy nem e méhen kívüli...de engem megnyugtatott, h másnak is így van, korán mentem...2 hét múlva megyek vissza, azóta van még 1 erős pozi tesztem, semmi tünetem, csak erős mellfájdalom,főleg éjszaka és emelkedett alaphő!Nyugi!
2013. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

Én 5 hét 6 naposan mentem, mert barnázni kezdtem vasárnap este. Alig egy cm-es petezsákom volt akkor, a doki rögtön vérvételre küldött. A pici maszatolás szerencsére hétfő reggelre elmúlt.

A barátnőm azzal vigasztalt, hogy neki a hetedik héten találtak először szívhangot, úgyhogy, amíg nem jön meg, van remény.

A méhen kívülinek vannak tünetei, erős fájdalom valamelyik oldalon, vérzés (nekem volt már méhenkívülim, ezért rohantam dokihoz a vérzéssel).

2013. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
De nekem még petezsák sincs:(((
2013. máj. 30. 20:28
 7/52 anonim ***** válasza:
Én is 5 hét 5 naposan mentem uh-ra akkor már látszott sima hasi uh-val.
2013. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Erről beszélek...látod? Neked is volt!

Megőrülök így:((((((((

2013. máj. 30. 20:47
 9/52 anonim ***** válasza:

Nyugi, én 5 hetesen voltam, nekem se látott petezsákot se, elmentem vérvételre, ahol a hcg szintből kiderült, hogy nem méhen kívüli :-)

33 hkm

2013. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Nyugi! Megnéztem a görbédet és később volt ovud mint amit a gép behúzott!!! Kb 14 napos a terhességed, vagyis 4 hetes. Természetes, hogy ilyenkor nem lűtszik semmi, nekem se látszott, aztán már itt ugrál 3 és fél éves. Nyugi , ezért nem kell korn rohanni dokihoz, az én kedvemet is elvettem anno az enyém... Én 8 hetesen mentem először a 2. babával... pont emiatt hogy ne csalódjak. Várj 2 hetet és akkor menj újra dokihoz, előtte felesleges. gratula és azért üzenj mi volt !
2013. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!