Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 mm-es petezsák, szikhólyagg...

10 mm-es petezsák, szikhólyaggal 7 hetesen? Volt akinek mégis babóca lett?

Figyelt kérdés
Az orvos nem nagyon bíztat... 5 nap alatt 3mm-t nőtt a petezsàk, szikhólyag van, de embrió nincs. Emelett görcsölget a hasam is.
2013. júl. 9. 07:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azert meg van remeny! Bizzunk a legjobbakban!!!

Ird meg mindenkepp mi lesz!!!szoritok nagyon!!!!!!!!

2013. júl. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem 7 hetesen 16 mm-es embriót láttak szívműködéssel
2013. júl. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem az embriók voltak ekkorák ebben a korban, de mindig van remény, drukkolok!
2013. júl. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy màr embriónak kellene lenni szívhanggal...hàtha mégis csoda történik :-)
2013. júl. 9. 07:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Hét 7 hetesen ennyi?

Kívánom neked a legjobbakat és hogy elkezdjen nőni a picur :)

12+6 hkm

2013. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
biztos hogy akkor fogant nem késöbb? Gyakori hogy késöbb van ovu de az orvosok ezt nem veszik figyelembe és ráijesztenek a kismamákra. Ismerösöm is igy járt. a 10-12 hétig azt mondogatták neki hogy ez a terehesség nem lesz rendben, túl pici, nem volt szivhang még amikor kellett volna, aztán ugye lett de hogy még mindig pici korához képest stb.... Ő hiába mondta hogy a 23. napon volt ovuja. Aztán a 10- hét kötül már jó volt a mérete. Természetesen semmi gond nem volt már fél éves a kisfia.
2013. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Júni 4én vagy 5én volt ovum, ez tuti... na majd làtjuk mi lesz

Jó lenne ha elkezdene növekedni, de ha vmi baja van inkàbb most "menjen"el mint később mikor màr beleélem magam :O

2013. júl. 9. 09:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Pedig elvileg azt mondják, hogy ha van szikhólyag, van embrió is valahol.

Én 6+2 hetesen voltam dokinál, akkor 22 mm petezsák és 9 mm élő embriót találtak, szívműködéssel.

Az elején nekem is görcsölt a hasam, ezért kellett el kezdeni szednem a Magne B6-ot.

2013. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 jennifer012 ***** válasza:
Szia ! Multhéten töltöttem a 7dik hetett akkor voltam a dokinál ultrahangon és nekem már 12,5 embriom van és erös szivhanggal ! Sztem nálad baj van !
2013. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szerintem sincs rendben vmi...Az orvosom mondta hogy várunk 2 hetet és ha baj van akkor vszínü beindul a vetélés.

Pedig úgy szerettük volna ezt a babát, elsö lett volna...

2013. júl. 9. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!