Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyás majdnem 5...

Barnás folyás majdnem 5 hetesen? Orvosom szerint nem is vagyok terhes!? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Holnap leszek 5 hetes, már 2. napja barnás folyásom van. kevés nagyon, de idegesít. Volt már egy vetélésem nemrég, Duphastont szedek most. pontosan 4 hetesen volt béta-hcg tesztem, vérből nézve, ott 29 volt ez az érték. Tegnap is vettek vért, ennek az eredményét hétvége felé tudom csak meg. Az orvosom szerint nem is vagyok terhes, a barna folyás utalhat arra, hogy lehet meg fog jönni. Több pozitív tesztem van. Az orvos nem tesz semmit, meg kell várni az eredményt. Meg sem vizsgált. Nagyon tehetetlen vagyok.
2013. júl. 9. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

A 29-es hcg épphogy pozitív. Ennek az értéknek kétnaponta duplázódnia kell normál terhességben.

Szerintem is lehetséges, hogy csak a Duphaston miatt nem jön meg a ciklusod.

2013. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt barnázásom és baba lett.nem értem miért váratnak ilyen sokat az eredménnyel??
2013. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt az ötödik hét elején barnázásom, a dokim azonnal vizsgálat, Utrogestant adott. Hcg-t nem is nézetett, mert már volt petezsák.

Még csak kedd van, miért ilyen lassú a labor? Elvileg még ma is megtudhatnád az eredményt.

Az orvosodat kicsit nemtörődömnek érzem.

Sajnos, tényleg nem tehetsz most mást, mint fekszel és szeded a gyógyszert.

2013. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 petera6 ***** válasza:
100%

Nekem nem néztek hcg szintet, szóval ahhoz nem tudok szólni. de 4 hetesen már voltak erősödő pozitív tesztjeim. És barnázásom is, amire talán az 5. héten kaptam utrogestan-t. Most 29 hetes vagyok, semmi baja a lányomnak.


Ajánlom, hogy keress fel egy másik orvost. Az oké, hogy nem látna még nagyon semmit, de a hozzáállása szerintem kritikán aluli. Én ennél sztk-ban több empátiát kaptam.

2013. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is nagyon haragszom rá. Kedves első válaszadó, épphogy az ovuláció után 14 nappal, vagyis 4 hetesen volt annyi a hcg szint. Laborérték szerint 0-5 között negatív. Nekem 29. Igen, nem nagy érték, épphogy kimutatta a teszt is, de máskülönben 5 alatt lenne ez az érték, normál esetben. Azért kértem vérvételt rögtön akkor, mert nem akartam megint elvetélni. De orvosom hozzáállása miatt lehet hogy az lesz. Csak abban bízom addig nem lesz baj, amíg nincs meg az eredmény.

utolsó: Remélem a gyógyszer miatt nem vetélek el, reménykedem, de a barnázás miatt nagyon félek. Azért ilyen sok idő, mert a mi városunkban nem csinálják ezt a kiértékelést, hanem egy másikban. Át kell szállítani a vért, majd vissza az eredményt. Meg gondolom nem sietnek vele.:(

2013. júl. 9. 12:06
 6/13 anonim ***** válasza:

2 hete voltam kb a 10. dpo-n amikor pozitívat teszteltem ,de egyből barnázni kezdtem.Az orvosom szerint a teszt volt hamis és Ő is azt mondta,hogy nem vagyok terhes.Csináltam mégegyet,az is pozi lett,aznap elmentem egy másik dokihoz aki írt Utrogestant .Tegnap voltam nála és láttuk a petezsákot. Remélem lesz is benne baba :)

Ha szeded a Duphastont,nem tehetsz többet.Vagy talán emelni kellene az adagodat.Az enyémet is emelték ,mert nem múlt a barnázáss pár nap után. Miután megemelték,elmúlt.

2013. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem barnázás után nem maradt meg a baba, de nem kaptam semmi gyógyszert.
2013. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én 5 hetesen barnáztam, meg se fordult az orvos fejében, hogy TUTI nem is vagyok terhes, azt mondta, még nem látni DE azonnal adott utrogestant, "ártani nem árt" alapon


25 hetes vagyok, mindenki jól van!


szerintem is keress fel egy másik orvost is

2013. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Legszívesebben azt tenném, de szégyellem is, kisváros, nála szültem, fogadott orvos, nem tudom hogyan tudnék más eorvossal beszélni, hogy ő ne tudja meg. Vagy legyek pofátlan? Nem értem miért viselkedik így.
2013. júl. 9. 13:20
 10/13 anonim ***** válasza:
semmi köze hozzá miért mész máshová.más is van igy és nem fog furán nézni.
2013. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!