Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Utrogestan hasznal...

Lombikosok! Utrogestan hasznalata mellett ha megsincs terhesseg akkor megjon a menstruacio a vart napjan magatol vagy addig nem engedi ez a kup amig abba nincs hagyva az alkalmazasa? Milyen tapasztalaitok voltak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem megjött simán, időben mindig, de van akinek nem


De mindig volt vérvétel, és ha nincs hcg, le is állítják a használatát általában.

2013. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem lombikozom, de kell az Utrogestanos támogatás minden hónapban, 2*2-t használok, és egyéb progi krémet.

Nekem csak az Utró abbahagyása után 2-3 nappal jön meg.

2013. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Változó, még egy adott nőnél is. Nekem volt olyan, hogy megjött, de volt olyan, hogy csak az abbahagyása után.
2013. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek
2013. júl. 10. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én teszteltem a nem várt napján, negatív lett, de reménykedtem, hogy talán csak a teszt téved, és a vérvételig (4 nappal később) még használtam, hátha. A vérvétel csak megerősítette, hogy nem sikerült, és akkor abbahagytam, meg is jött. De még így sem állítanám, hogy az Utrogestan miatt késett.
2013. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem eleg osszetett. 2 embriot kaptunk vissza, a 11. napon a HCG verbol 19.5 volt, utana a 14. napon teljesen egyertelmu negativ teszt. Viszont ez volt nekunk a 3. lombik es most majd megeskudtem volna hogy sikerult. A 9. napon voltak kicsi barnas pottyok, masnaptol emelyges, az emelyges elmult viszont azota folyamat raz a hideg es eleg eros gorcsok vannak neha. Volt valakinek hasonlo tapasztalata?
2013. júl. 11. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:

5 inszeminációm volt.

Volt, hogy még az utrogestan használata közben megjött a menstruációm, volt, hogy csak miután abbahagytam 3, vagy 5 nappal később.

Tényleg változó.

2022. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!