Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes kismama vagyok és bal...

Jennifer012 kérdése:

8hetes kismama vagyok és bal oldalt fáj a csipö csontom és ez baj vagy ez ilyenkor ugy mond természetes?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 11:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Roszul irtam csipö csontom alatt!
2013. júl. 10. 11:57
 2/4 anonim válasza:

szerintem termeszetes,nekem is pont ebben az idoben fajt. Ereztem, hogy tagul a csipom, de minden rendben van csak a nadragmeret problemas

11 het

2013. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Mostmár megnyugodtam mert már agasztott a dolog h már 3dik napja és ma már a job oldalt is !
2013. júl. 10. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért figyeld magad! ha néhány hét elteltével erősödnek a fájdalmaid, akkor futás a dokihoz. Én a vége felé kezdtem kínlódni, és nem akartak vele foglalkozni, mert "ez a terhességtől van". A 33. héttől nem tudtam menni....
2013. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!