Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azokat a kismamákat kérdezném...

Azokat a kismamákat kérdezném akik 2. vagy 3. gyermeküket várják és ellenkező neműek a gyerkőcök, volt-e különbség a terhességek között?

Figyelt kérdés
Én a másodikat várom,és teljesen egyforma a két terhesség(pl.nincs hányás,émelygés,rosszullét).Minedenki azt mondja hogy biztos fiú lesz a 2. is.UH sajnos még nem látszódott.Mi a tapasztalat nálatok?
2013. júl. 10. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első két terhességem maga volt a pokol. +30-35kg, cukor, magas vérnyomás, vizesedés, görcsök...rengeteg kórházi kezelés. Mindkettő lány. A 3. terhességem -11kg, problémamentes. Ő is lány. A 4.terhességem, jelenleg 30 hetes vagyok. Ő fiú lesz. Egyenlőre -2kg, de iszonyatos fájdalmaim vannak, vérzés... Szóval nem feltétlen igaz...
2013. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Kislányomnál szinte semmi tünet nem volt, csak fáradékony voltam, megnőtt az étvágyam.Vele 17 kg jött fel.

Kisfiamnál hánytam, szédültem, émelyegtem és alig tudtam enni.Vele 10 kg jött fel.

Nem tudom hogy amiatt volt e különböző mert egyik lány másik fiú lett, vagy csak véletlen, de az tuti, hogy teljesen más volt mind a két terhesség.Sok ismerősömnél bevált ez a dolog, tesóméknál mind a kettő lány és mind a két terhessége alatt hányt, rosszul volt.

2013. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 kisfiam és 1 kislányom van, most újra kislány várok.

Nekem mind a 3 terhességem szinte teljesen egyforma volt. Nem hánytam, de még csak émelyegni sem émelyegtem soha, Teljesen jól viseltem a végéig mindegyiket a vizesedést leszámítva.

2013. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szió!


Nekem az első terheségem az első 3 hónap nagyon rossz volt , reggelenre hánytam , utána hála ég egésznap jól voltam . 3 hónap után élveztem a terheségem semmi gondom nem volt kislányom született aki már 6 éves :).


Most kisfiam lesz az első 3 hónapot végig hánytam minden kijött belőlem ,egész nap hánytam még a vízet is kihánytam, fogytam 5 kg. 4-5 hónapban már csak reggelente csak esténként hánytam 1-2 napi szóval az eslő 5 hónap nagyon rossz volt. Most már viszont élvezem a terheségem viszont néha görcsöl a vádlim ennyi ami talán kicsit rossz és a hátam mert a kis fiam nem hagy oldalt aludni :).


32+3 hkm :) és 6 éves kislány anyukája :).

2013. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem két közel azonos terhességből van egy fiam és egy lányom.

Mindkét terhesség első trimeszterében mindent kihánytam (a fiammal kiszáradás miatt kórházba is kerültem, a lányomnál pont időben maradtak meg a dolgok). Aztán nagyjából nyugis 3 hónap, és az utolsó trimeszter megint vacak volt. Reggeli rosszullét, nehéz mozgás, derékfájás.


A különbség annyi volt, hogy míg a fiammal a fogyást is beleszámolva 20kg-t híztam, a lányomnál ez 5kg volt, illetve a fiamnál toxémiás lettem, míg a lányomnál csak határértékes volt a vérnyomásom.

2013. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. júl. 10. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!