Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek a terhess...

Van itt olyan akinek a terhesség elején magas volt a Tsh? Sikerült megtartani a babát?

Figyelt kérdés
Ma derült ki,hogy 5,241 a Tsh értékem T4 20,299..ez szerintem sok,rögtön emeltek is a gyógyszeradagomon,de nagyon félek :( 7hkm
2013. júl. 10. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nagyon magas, csak nem a terhességhez ideális: 2,6. Szeintem annak örülj, hogy tudják, mert ha tudják, lehet kezelni, és lehet segíteni megtartani a terhességet. Én is kaptam hormonpótlást,és most már a 20. héten vagyunk. :-)
2013. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem 5,04 volt, elmentem endo dokihoz, ránézett, akkor 4, valamennyi volt, azt mondta, nem igényel kezelést ez még, egészen nyugodt lehetek, néha nézessem meg


25 hikm

2013. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6,2 volt a tsh a 9. héten, a t4 15 körül, nem volt semmi teendő, most 14 hetes vagyok, nem kell semmilyen kezelés nekem. De a t4 benne van a normálisban, szóval ha a t3 is jó, akkor szerintem ne aggódj. Doki nem nyugtatott meg?
2013. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmi rosszat,csak azt,hogy el kellett volna már kezdenem szedni az erősebbet,mert 5 eve kezelnek p.m alulműködésre (autoimmun),dehát magamtól hogy mertem volna erősebb gyogyit szedni?Nagyon remélem,hogy minden rendben lesz :/ azt hittem nehezebben megy majd a teherbeesés is,de 1.re sikerült,hát remélem most sem lesz baj ..
2013. júl. 10. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hetesen 17 volt a tsh-m, a lányom egészségesen született, de hetente jártam ezért vérvételre, mire beálltották a megfelelő adagot. az 1 körüli érték jó terhesen!!!
2013. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!