Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas magzati szívhang?

Magas magzati szívhang?

Figyelt kérdés

Ma lett egy olyan NST-m ahol a baba végig intenzíven mozgott, de nem úgy, hogy egyet-egyet hanem szó szerint folyamatosan, így a görbéje 180-200 körül mozgott, a doki aki nem az én dokim megismételtette velem a vizsgálatot rá fél órára, akkor kevés mocorgással volt 150-160.

A baj az mióta hazajöttem teljesen depis lettem és nagyon szorongok. Tudtok valami bíztatót mondani? Felhívtam dokimat akinek mondtam, hogy magas, de azt mondta nem baj.



2013. ápr. 8. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ez már a 3. kérdésed, ez ügyben. Szerintem elég sok megnyugtató választ adtál. Ha hazaengedtek, akkor nincs baj, az orvos is mondta. Ha baj lenne, nem engedtek volna haza. Ha úgy érzed baj van, akkor menj vissza holnap!
2013. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy alkalommal nekem is 180 felett voltak az értékek, annyit mondott a doki, hogy "nagyon izgult a baba". Nem csinált belőle gondot az orvos, azt mondta, nem baj. Ha utána normalizálódott, semmi gond nincs szerintem.

Ne aggódj, ha ideges vagy, átveszi a baba is. Ha alacsony lenne (120 alatti), akkor lenne gond, mert az oxigénhiányos állapotra utalhat. Nyugodj meg, minden rendben lesz.

2013. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!