Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lesz 2 picivel az élet?

Milyen lesz 2 picivel az élet?

Figyelt kérdés
10 hónapos a fiam útban a kistesó, elég sok minden kavarog bennem. Mennyire lesz vajon nehéz?Vagy csak némi krativitással l áthidalható? Akik ilyen helyzetben vannak, voltak várom tapasztalataikat!

2013. júl. 11. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Az elején nem kertelek, nagyon nehéz lesz. De ha a pici is egy év körüli lesz, és együtt eljátszanak, már szuper. Na, akkor sem fogsz unatkozni, de megéri, hidd el :-)

Boldog babavárást : 2 aprócska zsivány fiú anyukája

2013. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

háát nem lesz könnyű az első 1-2 év!


az én gyerekeim közt 2,5 év van,-de az első félév-az rémálom volt..!

2013. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 13 hónap van köztük, még mindig minden egyes nap szörnyen nehéz, és úgy érezzük nincs kiút, minden egyes lépésüket figyelni kell, és 1 percre nem lehet őket magukra hagyni. Egyik három és fél éves a másik kettő és fél éves. Nem tudom valaha is könnyű lesz e?! Az biztos, hogy merészség így bevállalni!
2013. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En a másik oldalt képviselem. 16 hő van a fiaim között es egyáltalán nem volt gáz. A lényeg a napirend szigorú betartása volt nálam. Este mikor mindenki lefeküdt akkor foztem. Mikor a naggyal de és du kimentünk akkor volt a kicsi alvasideje. Plusz az ebéd utáni alvás együtt. Szopi alatt magunkra csuktam a szobát es a nagy nem rohangalt. A férjemmel us beszéljük h jobban nem us alakulhatott volna. Mára már 4 es 2,5 évesek. Es 10 hetes km vagyok :) meg nagy segítség volt nekem a testverkocsi.
2013. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hm elég ijesztően hangzik :-) a nagyobb korkülönbség ezek szerint nyerőbb?
2013. júl. 11. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk 2 év 1 hónap van a fiúk között,és már elég hamar sokat voltam velük egyedül.

Igen,nehéz,van amikor nagyon nehéz,de abszolút kibírható!!

De nekem nagyon sírós a kicsi....nagyon nagyon sírós!

Tényleg az a jó,ha van közös napirend, és tudod magad mihez tartani...így elmegy a nap gyorsan.Legalábbis nekem azóta könnyebb,hogy összehoztam a 2 fiú napirendjét,vagyis a kicsijét a nagyéhoz igazítottam.

Fontos,hogy ne húzd fel magad olyan "apróságokon" hogy rohan a lakás :D én ettől mindig kivagyok,de sokszor egyszerűen nem tudok mit tenni!

Ja és bele fogsz jönni,kell egy kis idő,de mindenki felnő a feladathoz:)

2013. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a nagyobb korkülönbséggel az a baj, hogy van "esze" a nagynak és felfogja hogy konkurencia érkezett. Nálunk 2 év és 8 hónap a különbség. Elején nagyon nehéz volt, sok sírás, veszekedés de mostanra már nagyon szeretik egymást és nagyon jól eljátszanak. Ha két kicsi van azzal az a nehéz hogy lehet hogy egyszerre éhesek, álmosak, stb és egyszerre nehéz a kettőt ellátni, de játék és fejlődés szempontjából szerintem jobb a két kicsi. Olyan mintha ikrek lennének. :)
2013. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Decemberbe válaszolok, mindenkitől azt hallom hogy a második pokol de a 3. már rutin, mi most várjuk a 2. babót, 2 és fél éve lesz a 2 gyerek közt kíváncian várom
2013. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!