Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhes vagyok. Ez...

Pár hetes terhes vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam, olyan érzés, mintha meg akarna jönni, vagy húzódna, nem görcs.. 4-5 hetes terhes lehetek. Volt már két vetélésem sajnos, és most félek nagyon. Lehet baj belőle? Nyugtassatok meg, kérlek!
2013. júl. 12. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen nekem is ilyen volt. Nekem Magne B6-ot írt fel az irt az orvosom, és mivel nekem is volt már missed ab.om, duphastont.

Mikor mész majd először dokihoz?

Boldog babavárást.:)

22 hkm

2013. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
eszik ezt a kérdést, mielött kiirod feljaánlja őket, miért nem olvasod el? Ugyanazt fogjuk ezredszerre is irni ami ott van. Azt hogy normális. Szinte minden kismamának van. Elhiszem hogy aggódsz de attól még nem kapsz itt más választ mint ami az eddigi 600 ilyen kérdésre tett válasz.
2013. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Bocsánat az eleje lemaradt: Szóval naponta felteszik ezt a kérdést. Mielött kiirod a kérdést felteszik az ilyen kérdéseket.....
2013. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"kedves" 2-3! Nem ajánlotta fel nekem így, ebben a formában. Ha nem tetszik a kérdésem, nem kell rá válaszolnod sem. Ha lennél hasonló helyzetben, mint amilyenben én vagyok, nem írogatnál ilyeneket. Persze, hogy aggódok!!!!
2013. júl. 12. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
felajánlja rá is kérdez, legfeljebb nem vetted észre. Irtam is hogy érthető hogy aggódsz. Millió oldalon le vannak irva a korai terhesség tünetei szointe minden nőnek van a megjön érzés és egyéb görcsök nyilalások. Sok változás törnénik bent teljesen értehető hogy nem tünet nélküli. Lehet tudni mitől mentek el az elöző babák? Terheléses inzulin vérvétel volt? hormonsor volt? Sok esetben hormonális probléma okozza.
2013. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az inzulinom nem tökéletes.. voltam mindenféle vizsgálaton. Az orvos szerint most nem lesz baj!
2013. júl. 12. 13:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél még erősebb görcseim voltak, mint menstruáció előtt, de probléma mentes terhességeim voltak.
2013. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnos az IR lejet az oka. Ha nincs kezelve kb 80% aze sély a vetélésre. Remélem diétázol és szedsz gyógyszert. szerencsés vagy hogy teherbe tudsz esni egyáltalán mellette temrészetes úton.
2013. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most őszintén, meg lehet nyugtatni? Van akinél normális, van, akinél nem. Nekem semmi ilyesmi nem volt, mégis elvetéltem, és csak a 10 heti uh-n derült ki. Van, akinek meg van tünete, és megmarad a baba.

Amúg a 4-5. héten "simán" megjöhet, nagyon gyakori, hogy megtermékenyül a petesejt és mégis megjön, és nem jön létre a terhesség.

Az az igazság, hogy tudom, mit érzel, én is végig paráztam, mert első volt, és a következőnél is fogok, nehogy megint baj legyen. :(

Úgy néz ki, ez a sorsunk. :(

2013. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!