Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 5 hetes terhes vagyok,...

Lassan 5 hetes terhes vagyok, normalis hogy nincs mellfeszulesem sem hanyingerem?

Figyelt kérdés
Par napja teszteltem pozitivat. csak a hasam szurkal. Elso terhessegem, ez normalis hogy semmi tunetem? A melleim egyaltalan nem erzekenyek. orvosomhoz holnap megyek eloszor.
2013. júl. 1. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. A terhességi tünetek általánosítva vannak. Nem mindenkinél jelentkeznek. Nem feltétele a terhességnek a hányinger...

Örülj, hogy nincs tünet, és reménykedj, hogy végig így is marad!

Gratulálok!

2013. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen csak aggodok mert elozo terhessegemnel amikor pozitivat teszteltem mar akkor nem lehetett hozzaerni a melleimhez, most meg semmi.

abbol sajnos veteles lett ezert most kicsit tulidegeskedem a dolgot es holnap ugyan kiderul de kicsit felek.

2013. júl. 1. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 7. héten kezdődtek a tünetek, de akkor nagyon, addig nem is tudtam róla, hogy baba van. Szóval egyrészt lehet, hogy csak később kezdődnek, vagy egyáltalán nem is lesznek, de az sem baj nem Te lennél az egyetlen :)

Boldog babavárást! Gratulálok!

2013. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szoval ha ugy vesszuk ez a masodik terhessegem, es teljesen mas mint akkor.
2013. júl. 1. 13:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2013. júl. 1. 13:37
 6/11 A kérdező kommentje:

Raadasul lassan egy hete megy a hasam..

Akarmit eszek.

remelem nem kaptam el valamit.

2013. júl. 1. 13:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. :) A kisfiamnál nekem sem volt abszolút semmilyen tünetem. A kislányomnál meg volt minden: mellfeszülés, hányinger, hasszurka...

Szóval nyugiiii, minden terhesség más és más! :)

2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A hasmenéssel viszont vigyázz! Lehet az idegességtől is! De mindenképp szólj róla a dokinak is!

Nyugalom! Sok folyadék + vitamin!!!

2013. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hamarosan vissza fogod sírni ezeket a heteket. :) Nekem se volt semmi az 5-6. héten, na de aztán!!!! Nálam a 7. héten kezdődtek a rosszullétek nagyon durván. Most már sokkal jobb. :)

12+1 hkm

2013. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egész terhességem alatt semmiféle tünetem nem volt! Még jósló fájásaim sem... Semmi!

Teljesen normális, ha nincs tüneted.

2013. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!