Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat koromban volt egy...

Magzat koromban volt egy ikertestvérem. Később egy kis komplikáció miatt egyedül maradtam. Mennyi az esélye, hogy nekem ikreim szülessenek? Genetikailag mennyire vagyok rá hajlamos? (Ha a párom nem iker)

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
ez attól is függ hogy egy petéjűek voltatok vagy két petéjű. Amugy a terehsségek állitólag nagy százaléka iker terhességnek indul aztán az egyik mégsem fejlődik.
2013. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy 2 generációnként nagyobb az esély. Szóval ha neked volt ikertestvéred, akkor az esélyesebb, hogy a lányodnak is lesz. De persze ez egyáltalán nem biztos.

És az első válaszolónak is nagyban igaza van.

2013. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az első válaszolóval. De azt sajnos nem tudjuk megmondani, mennyire vagy rá hajlamos.:) Nekem van egy barátnőm, az édesapja iker volt, neki is ikrei lettek. Egyik másoduncsim apjának is van ikertestvére, a férje anyukájának is, nekik mégsem lett ikergyerekük. Ez kb. besaccolhatatlan.:)
2013. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!