Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vmi tipp miért kívánom (és...

Vmi tipp miért kívánom (és nem vagyok egyedül vele! ) PONT terhesen a hülye mekikaját?

Figyelt kérdés

3.babámat várom. Nem vagyok egy nagy öko bio mami (még mielőtt..) de mekizést nem szeretem igazán, a gyerekeimnek is havi 1 szer lehet nagyival vagy apával menni, de nem vagyok a híve. Iszonyú sós, zsíros stb.nem gondolom, hogy ne lehetne meglenni nélküle.

Viszont. Terhesen olyan fokú vágy fog el már a meki ELŐTT s félek elmenni, annyira kívánom. Ölni tudnék egy fagyiért sültkrumplival (csak és kizárólag így együtt) vagy egy mc farm szendvicsért. Mi lehet az oka miért van ez így? Mi van benne hogy épp terhesen kívánom meg? De nem csak én vagyok így vele, jópár kismami ismerőstől hallom. Azért is érdekel , hogy esetleg mivel lehetne kivédeni kiküszöbölni, milyen tápanyaggal?


2013. jún. 19. 18:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok a mekis kaja híve, de ritkán megkívánom, és akkor eszek egy sajtburgert...Nem lesz semmi bajod, ha egyszer-kétszer betérsz oda. :)
2013. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ó persze nem is az, az első két terhességem is egészséges volt hálistennek, nagy babák stb. Csak kb. hetente rámjön és azért ezt túlzásnak tartom:((
2013. jún. 19. 18:15
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
jajj ne is mondd. igaz én nem a mekis kaját kívántam, hanem a legolcsóbb mirelit pulykafasírtot és a kólát, amit egyébiránt soha nem eszek/iszok meg. gusztustalan. jó hogy vége :)
2013. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
hihihi :) én falun lakom nem áll fent a veszélye.......de amúgy igazad van 2 fiammal sokszor meg kívántam a meki kaját pedig,nem szeretem és vagy 1-2-szer megyek be....
2013. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen ez a legfurcsább hogy alap állapotomban egyáltalán nem is jut eszembe ha elmegyünk előtte akkor is max. meglepődök milyen erős szag jön mindig onnan de ennyi...eszembe nem jutna bemenni,
2013. jún. 19. 18:20
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én is kívántam rettenetesen, ölni tudtam volna egy hamburgerért pár hete. Párom lebeszélt, mert hogy milyen egészségtelen :(
2013. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok terhes néha mégis rám tör a mekis fagyi és sültkrumpli kombináció iránti őrült vágy. A fagyival nincs is baj, főleg így nyáron, a sült krumpli a problémásabb. De ha jól esik hát miért ne néha?
2013. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok nagy mekis , de a egyszer a terhességem alatt megettem egy nagyadag sült krumlit, na ezt figyeljétek 5 sajtburgerrel..... :-)
2013. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Atyaég :))) na ez a nem semmi:DD
2013. jún. 19. 19:04
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
5 sajtburger nem olyan sok amúgy, kb 5 falat, olyan picit adnak...
2013. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!