Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy álltok a házasélettel? 6...

Hogy álltok a házasélettel? 6 hetesen voltam kórházba barna folyás miatt, ott mondták, hogy nem lehet. Azóta 19 hetes vagyok, a babával semmi gond.

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mi egész idő alatt nem csináltuk, nem is lehetett, veszélyeztetett vagyok. most a 37. héten vagyok.
2009. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi mióta tudtuk, hogy babánk lesz, nagyon óvatosak voltunk, inkább csak simogattuk egymást. Aztán a 14. héten véreztem, ekkor a doki eltiltott a házasélettől. (mélyen volt a méhlepényem) Azóta minden rendben, de továbbra sem kerül sor az aktív együttlétre, és a szülésig nem hiszem, hogy megtesszük. Enélkül is ki tudjuk elégíteni egymást, és nem rettegünk, hogy nehogy gond legyen egy együttlét után. Szeretjök egymást, és ezer más módja is van az örömszerzésnek!

Boldog babavárást!

22 hetes kismama

2009. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is veszélyeztetett vagyok, van egy vérömlenyem ezért engem is eltiltottak a házasélettől. még csak 2 hete tart, de elég nehéz nekem és a páromnak is, de első a baba. Nem tudom meddig lesz tilos a szex, de a testi érintkezést nem szüntettük meg teljesen, minden jöhet ami nem tartalmazza a behatolást... :)
2009. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
szia válaszolva kérdésedre sztem ha azóta minden oké akkor lehet óvatosan persze, de doki mondja meg 100% ra
2009. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
A párom is és én is nagyon félünk, nehogy baja legyen a babának. Sőt ő úgy érzi, hogy ha már van ott bent valaki ő nem szeretné betenni. Úgyhogy mi másképp szerzünk egymásnak örömöt, behatolás nélkül.
2009. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességem elején voltak gondjaim: görcsölés,majd vérzés.. Akkor azt mondták hohy nem szabad a házasélet.. de nem is tudtunk volna, mert ha arra került a sor akkor begörcsöltem. A vérzés után (akkor voltam 6 hetes) az első 12 hetet fekvéssel és pihenéssel kellett eltölteni. Miután letelt ez az idő, akkor szépen ovatosan próbálkoztunk, és ha nem is gyakran de azért nem űztük ki az életünkből. Érzem azt hogy mikor lehet és mikor nem, és ez a része mindig rajtam múlik, mármint a kezdeményezés :)

27 hetes kismami

2009. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nen csak a behatolasrol van szo,hanem az orgazmus az ami mehosszehuzodassal jar azzal jobban kell vigyazni mint a behatolassal,mert ez utobbit lehet ovatosan de az orgazmust azt nem lehet szabalyozni.
2009. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk hála égnek nincsen semi gond de mi is kb heti egyzser vagyunk együtt.Behatolás se mindig így marad egyéb módja a dolognak.Nekem annyit mondott a doki h apa végterméke az ne bentre menjen mert annak méhösszehúzó hatása van.
2009. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!