Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor mit jelent? Bv:...

Most akkor mit jelent? Bv: c2111, álló magzatburok? Többi lent

Figyelt kérdés

Belső vizsgálat.., neten megnéztem ez az érték, teljesen nyitott méhszáj, és, h 2 centire rövidült a méhnyak..

Szerdán reggel nézett az orvosom, azt mondta zárva van még teljesen, de vissza mentem délután mert egész nap nem mozgott a baba, másik orvos vizsgált, ő írta rá ezt a leletre..ma mentem, nézte az orvos a leletet,jóóó teljesen zárt méhszáj...kérdezem tőle, hogy ez azt jelenti?!(a fentit amit írtam) azt mondja, hát ehhez egyetemet kell végezni...annyira nem értem már...


2013. júl. 12. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy?Ez nyitott mehszaj de lehet azert nem izgul a doki mert mar a vege fele jarsz.Nekem a 25.hettol 2100 volt.
2013. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
38. hét, izgulni nem izgul, az tuti :) Csak mindig azt mondja, h zárva, 12 óra alatt nem hiszem, h kinyílt, a másik dokinak, és ugye a leleten ez van, ma nem nézett meg, de a leletre is ránézve azt mondta zárva...ahogy itt rákerestem nyitva van már.
2013. júl. 12. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak elírtak valamit , ha hiszed ha nem én szülés után amit kaptam zárót rajta voltak a kórházi felvételes adatok, magzatburok , méhszáj állapota... kb. 1 hónap múlva jöttem rá, hogy nem is az én adataim. Ennyit az eü-ről...
2013. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fuuu az durva :D hát, ha elírták, ha nem akkor végül is a jelentése az, amit írnak a neten is :)
2013. júl. 12. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!