Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz velünk? 14 hetes...

Mi lesz velünk? 14 hetes kismama vagyok. Vérzéssel kórházba kerültem, magzatburok leválás a diagnózis. Mással történt ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy mi lesz, a dokik nem tudnak mit mondani, csak hogy legyek türelemmel. Addig bent kell legyek, amíg látható a leválás. :(
2013. márc. 16. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom ilyet még nem is hallottam. Kitartást nektek!!
2013. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
most olvastam utánna, van lehetőség a kezelésre, a szigorú fekvés, a fekvés és a fekvés!!!! a doki tudja a dolgát, de figyelni kell a vérzés intezivitását is. !! Remélem minden rendben lesz veletek.
2013. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg a hátralévő időt vízszintesen kell túlvészelned! :(
2013. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sejtem, hogy fekvés lesz. :( Kedves Második! Mit és hol találtál erről? Én semmit, belinkelnéd kérlek?
2013. márc. 16. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Türelem, türelem, türelem! Kitartást és gyors javulást kívánok!
2013. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hematomakent keress ra, rengeteg info van. Persze nem mindenkinek jar burok levalassal, viszont szinte csak pozitiv vegeredmenyt lehet olvasni. Nekem is volt beverzesem. A 8. hettol fekudtem 9 hetig, de szerencsere elszerviesult (felszivodott) es nem lett baj.

Mast nem nagyon leget csinalni, mint fekudni es lehetoleg vizszintesen. En otthon voltam es 2 hetente jartam uh-ra.

A te esetedben nagyon fontos a vizszintes, a levalas miatt, es amit meg nekem javasoltak az a rengeteg folyadek es c vitamin. Nekem mondtak a rutascorbint is. Ezek mind a verellatassal vannak kapcsolatban, nem igazan vagtam mit csinalnak de pont ilyen verzeses esetekben segitenek.

Tudom, hogy konnyu mondani, de nyugodj meg. Amikor en dekudtem egy ismeros meselte, hogy o 6 honaposan esett at ezen, be is kellett fekudnie a korhazba, ahol egy kismama mar 5 honapja fekudt. A 8. honapban volt es mondta, hogy egy csodanak tartottak az orvosok, nert neki szinte alig tapadt a lepeny vhol. Vegyl rendben megszult pontosan a 40. heten.

Tenyleg csak a pozitivra koncentralj, mert siman rendben lesz minden.

2013. márc. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem pont itt olvastam, de ha beíro a keresőbe, akkor rengeteg dolgot tudhatsz meg róla
2013. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!